www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wyznań Sablewskiej ciąg dalszy

Teraz wyglądam lepiej, bo zrozumiałam, że ja też się liczę”. Menedżerka twierdzi, że jej podopieczni nie zostawiali jej czasu na własne sprawy.

To dlatego teraz wygląda tak dobrze, wreszcie znalazła czas na odpoczynek. „To dobry dowód na to, jak ciężko wtedy pracowałam. Całą energię pakowałam w pracę, inwestowałam w moich artystów, spałam po 3 godziny dziennie. Wmawiałam sobie, że tak musi być, że na tym polega moje zadanie, zresztą widziałam efekty, zarabiałam pieniądze, awansowałam. Wszystko zaczęło się zmieniać po wyjeździe do Nowego Jorku. To miasto otworzyło mi oczy, zrozumiałam, że nie tylko mój artysta, ja też mam prawo, a nawet obowiązek dobrze wyglądać. Dopiero dziś zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo pomagałam swoim wyglądem poprawić samopoczucie innym. Mała wiewiórka z kitką, w okularach, z krzywymi zębami, eksport z prowincji”- wyznała w rozmowie z „InStyle”.

Trzeba przyznać, że wygląda teraz dużo lepiej niż kiedyś. Czy bycie celebrytą nie przeszkodzi jej w karierze? Oby umiała odpowiednio zaopiekować się Tolą Szlagowską i innymi podopiecznymi. Może w końcu uda jej się udowodnić, że Górniak, Doda i Łuczenko niesłusznie ją krytykowały.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>