www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wywiad z Hołkiem!

W najnowszym numerze Playboya – KRZYSZTOF HOŁOWCZYC – 50-letni mężczyzna, który ma 35 lat.

Popularny „Hołek” wyjawia w rozmowie z PLAYBOYEM, że ojciec załatwił mu prawo jazdy. Będzie też o demonach prędkości, polityce, młodym Kubicy, prawdziwych wygranych na ulicy i wirtualnych porażkach w sieci

PLAYBOY: Które urodziny pamiętasz najlepiej?
Hołowczyc: Szesnaste. Dostałem od ojca prawo jazdy. Cholera… może lepiej nie opowiadać? Jeszcze się wyda i będą kłopoty.

PLAYBOY: Już się przedawniło.
Hołowczyc: Uff… Kamień spadł mi z serca (śmiech). Ojciec zabrał mnie któregoś razu na placyk manewrowy i uprzedził, żeby nie szaleć motocyklem na jednym kole, bo będzie kilku jego znajomych, którzy tego nie lubią. Na miejscu paru facetów kazało mi jeździć na zmianę samochodem i motocyklem. Zawracanie, parkowanie, ósemka. Dla mnie to był pryszcz, bo już wtedy potrafiłem zrobić ósemkę bez trzymania kierownicy, samym balansem ciała. Nie miałem pojęcia, że to był nieformalny egzamin. Szybko zapomniałem o sprawie. A potem w dniu urodzin staruszek wręczył mi świeżutkie prawo jazdy. Nie ma się co dziwić. Takie były wtedy czasy. Zrobił mi najlepszy prezent z możliwych. Od razu wyskoczyłem na miasto.

Krzysztof Hołowczyc


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>