www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wyjątkowa konferencja The Voice of Poland – przyjdź i poznaj Trenerów!

Niezwykły wieczór, gorąca atmosfera i premiery, czyli wyjątkowe spotkanie Trenerów i Prowadzących 6. edycji The Voice of Poland z mediami i po raz pierwszy z fanami programu! Już 11 sierpnia o godz. 18.00 w Plażowej nad Wisłą! Nie może Was tam zabraknąć!

Jeszcze nigdy nie byli tak blisko…

Emisja 6. edycji The Voice of Poland zbliża się wielkimi krokami, emocje po nagraniach Przesłuchań w ciemno jeszcze nie opadły, a już teraz na fanów czeka niezwykła niespodzianka – spotkanie twarzą w twarz z Trenerami i Prowadzącymi program. W tej edycji walkę o najlepszy głos w Polsce stoczą: Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz duet Tomson i Baron. The Voice of Poland to program, który powstaje dla widzów i z myślą o widzach. W trakcie spotkania z fanami każdy będzie miał także możliwość zdobycia autografu lub zrobienia sobie zdjęcia z gwiazdami The Voice of Poland!

Cudowny wieczór pełen premier

Niezwykłe emocje będą towarzyszyć fanom nie tylko w trakcie spotkania z Trenerami – po raz pierwszy zaprezentowany zostanie spot 6. edycji The Voice of Poland! Zdjęcia z planu już ujrzały światło dzienne, więc możemy spodziewać się czegoś naprawdę wyjątkowego… Podczas konferencji będzie można też zobaczyć najlepsze fragmenty Przesłuchań w ciemno nadchodzącej edycji.

Ty też możesz zostać Trenerem!

W tej edycji publiczność zostanie zaproszona do współtworzenia programu – dzięki mediom społecznościowym oraz nowej aplikacji każdy będzie mógł zostać Trenerem i zbudować swoją własną drużynę. Nie będzie to jednak koniec niespodzianek – na planie pojawi się nowy V-Reporter, którego szeroka widownia zna i kocha z zupełnie innej roli, to właśnie on oprowadzi fanów po świecie Internetu. Jego obecność dla wielu będzie ogromnym zaskoczeniem! Nowy V-Reporter zaprezentuje też działanie premierowej aplikacji.

Na scenie wystąpią uczestnicy poprzednich edycji programu: Damian Ukeje, Wojtek Baranowski, Ernest Staniaszek i Michał Sobierajski.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>