www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wygrał z Donaldem Tuskiem!

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski kiedyś był niegrzecznym chłopcem. Na szczęście dziś się to zmieniło, o czym boleśnie przekonał się sam premier…


Mówi o sobie, że nienawidzi stać w kolejkach, zwłaszcza po sławę. Że ma swoją publiczność, dla której zawsze będzie śpiewać. Krzysztof Kasowski po prostu jest sobą, jednak dziś wstydzi się błędów swojej młodości.

– Nie byłem łatwym dzieckiem. Chuliganiłem, nie stroniłem od alkoholu. Było też naruszenie prawa, spore kłopoty z wojskiem – wyznał muzyk w wywiadzie z „Na żywo”. – Gdy dziś patrzę na swoją młodość, to byłem naprawdę nieznośny. Dziś ostrzegam młodych, by szli inną drogą.

Jaką drogą podąża teraz Kasowski? Muzyk, choć nie zdał nawet matury, właśnie pisze książkę o rodzimym show-biznesie.
– Nie będzie to jednak autobiografia, lecz historia kogoś dość podobnego do mnie, kto przyjechał do Warszawy z nadzieją na sukces – wyznaje wokalista. Wydawca książki sporo zaoszczędzi na korekcie – Kasowski bowiem doskonale zna zasady polskiej pisowni.
– Mój ojciec był korektorem w drukarni, więc jedyne błędy, jakie robię, to te życiowe. Konkurs „Zabawy Językiem Polskim” wygrałem o punkt z Donaldem Tuskiem! – chwali się wokalista.


Wpisz komentarz

  1. 13 maja 2012 11:17

    Anonim:

    super gosc!

Podobne posty:

/* */?>