www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wygoniła męża z domu!

Monika Mrozowska dopiero teraz wyznała, że po urodzeniu drugiego dziecka miała ochotę odpocząć od męża. Dlatego wysłała go w daleką podróż!

Aktorka znana z „Rodziny zastępczej” to Zosia- Samosia. Po urodzeniu drugiego dziecka chciała wszystkie obowiązki związane z pielęgnacją noworodka wziąć na siebie. Tymczasem mąż Moniki, Maciej Szaciłło również chciał przewijać Jagódkę, kąpać czy chociaż podawać do karmienia. Między małżonkami dochodziło do spięć:

– Rozwód murowany!– śmieje się dziś w wywiadzie dla „Życia na gorąco” Monika Mrozowska. Na szczęście para znalazła sposób na rozładowanie emocji: – Maciek wyjechał na dwa tygodnie do Indii z naszymi znajomymi (wśród których były także kobiety, i to ładne!). Tak naprawdę sama go namówiłam na ten wyjazd. Tłumaczyłam: Ja teraz nie mogę, ale ty jedź! Nie był do końca przekonany: „Ale naprawdę sobie poradzisz? Jakby coś się działo, dzwoń do rodziców! No i…? Jakoś nie zarosłyśmy brudem, a przyznaję, tego najbardziej się bałam: że nie będę wiedziała, w co ręce włożyć- w łazience będzie sterta niewypranych ubrań, a w zlewie stosy naczyń. A ja miałam czas i na posprzątanie mieszkania, i na spacer z dziewczynkami w parku, i na przyrządzenie obiadu!- chwali się Monika Mrozowska.

Jak widać, aktorka znakomicie radzi sobie w trudnych sytuacjach. Nawet bez faceta!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>