www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wygoniła męża na poddasze!

Gdy dwa lata temu Małgorzata Potocka i Jan Nowicki pobrali się, o ich wielkiej miłości rozpisywała się prasa w całym kraju. Dziś jednak okazuje się, że małżeństwo mieszka razem, ale śpi nie tylko w osobnych łóżkach, ale też w… oddzielnych pokojach!

Kiedyś nie było kobiety, która oparłaby się Janowi Nowickiemu. Za to Małgorzata Potocka ma na swoim koncie trzy małżeństwa, które nie wytrzymały próby czasu oraz masę romansów (między innymi ten sprzed 30 lat, ze swoim obecnym mężem…) wygląda jednak na to, że z czasem temperamenty gorącej pary przygasły. Dziś Małgorzata Potocka zajmuje parter swojego stylowego domu, za to Jan rezyduje na piętrze.

– Każde z nas ma swój świat. Jan lubi oglądać piłkę nożną i sport, ma tam spokój. To jest pięknie urządzone poddasze, mansarda, cała w drewnie. – wyjaśnia Małgorzata Potocka w wywiadzie dla „Expresu Ilustrowanego”.

Jaki jest powód rozłąki małżonków? Zamiłowanie pani domu do… hałaśliwych zwierząt! – Tam nie dochodzi gadanie papug i szczekanie pekińczyków.– ucina tancerka.

Małgorzata Potocka wyjaśnia też, że najważniejsze są dziś dla niej zwierzęta: – Człowiek zawsze jest egoistą, zawsze myśli o sobie. Zwierzęta odwrotnie. One myślą tylko o swoim panu, bezgranicznie kochają i wszystko nam wybaczają. Dają specyficzne ciepło, które na mnie działa kojąco. Swoje największe stresy przeżywam tylko dzięki obecności zwierząt- podkreśla artystka.

Czy to oznacza, że znany z chadzania własnymi ścieżkami aktor dostał się pod pantofel żony i… łapę pekińczyków?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>