www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wybrano nową Miss Warszawy!

Gala finałowa wyborów Miss Warszawy 2018 dobiegła końca. Po długich oczekiwaniach i ostrej rywalizacji między 18 kandydatkami, koronę zdobyła Paloma Żochowska.

Paloma ma 23 lata i 174 cm wzrostu. Jest modelką, prezenterką telewizji internetowej oraz studentką psychologii na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Przez lata grała w tenisa, ale teraz przeszła na sportową emeryturę. Często podróżuje po świecie na sesje zdjęciowe, szczególnie upatrzyła sobie USA, gdzie co ciekawe, występowała w musicalach. Nowa Miss Warszawy brała też udział w programie Top model i była finalistką Miss World Poland 2015.

W trakcie imprezy wybrano również I, II, III i IV Wicemiss, którymi zostały kolejno: Anastazja Sobol, Karolina Soczewka i Julia Gajda.  Laureatki mają zaszczyt reprezentować region w kolejnych etapach narodowego konkursu piękności Miss Polski 2018.  Wyróżnienie zdobyły także: Miss Publiczności – Patrycja Borkowska, Miss Pięknych Włosów – Anastazja Sobol, Miss Furlab – Paloma Żochowska. Wszystkie kandydatki zaprezentowały się m.in. w bieliźnie, kostiumach kąpielowych, sukniach ślubnych projektu Patrycji Kujawy czy wieczorowych kreacjach od Doroty Goldpoint.

Uroczystość poprowadził Krzysztof Ibisz, a uświetnił ją występ Sarsy. O choreografię natomiast zadbał, znany z „Tańca z Gwiazdami” Tomasz Barański . Galę zorganizowała prezenterka Superstacji, Klaudia Wiśniowska.

Dziewczyny swoją konkursową historię rozpoczęły wysyłając zgłoszenie online. Z fali zgłoszeń,  castingi wyłoniły 18 finalistek. Zwyciężczynie promowały region, brały udział w spotkaniach integracyjnych, nagraniach telewizyjnych oraz sesjach zdjęciowych.

miss_wawa2018

miss_wawa2018_02

miss_wawa2018_03

miss_wawa2018_04

miss_wawa2018_05

miss_wawa2018_06


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>