www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wybierz wokalistkę Ich Troje

Właśnie ruszył casting na nową wokalistkę Ich Troje. Umiejętności kandydatek oceniać mogą wszyscy fani i to oni zadecydują, kto dołączy do popularnej grupy. Wystarczy oddać swój głos wysyłając SMS pod numer 72464.

Każda dziewczyna, która potrafi śpiewać i marzy o karierze wokalistki u boku sław polskiej sceny rozrywkowej, ma niepowtarzalną szansę zaistnienia na polskiej scenie muzycznej. Co ciekawe, wyboru dokonają fani Ich Troje, głosując na wybraną przez siebie kandydatkę za pośrednictwem SMS. Lista wszystkich wokalistek dostępna jest na stronie http://ichtroje.myb.com.pl/. Żeby zagłosować, wystarczy wysłać SMS pod numer 72464, umieszczając w treści hasło „wokalistka” oraz numer swojej faworytki podany na stronie.

Partnerem konkursu jest serwis Platnosci.pl, lider polskiego rynku płatności elektronicznych, dostawca usług umożliwiających dokonywanie mikropłatności za pośrednictwem SMS Premium. Udostępniając swoje płatności SMS, serwis Platnosci.pl zapewnia zaplecze techniczne do głosowania na wybraną kandydatkę.

Pierwsza z trzech finalistek konkursu zostanie wyłoniona w głosowaniu SMSowym trwającym do końca listopada 2010 roku. Dwie pozostałe wybiorą Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa, założyciele zespołu. Spośród trzech najlepszych dziewcząt Ich Troje wybierze nową członkinię zespołu. Nowa wokalistka weźmie udział w nagraniu płyty. Pełna lista kandydatek wraz z kodami, które należy umieścić w treści SMSa oddając głos, dostępna jest na stronie http://ichtroje.myb.com.pl/.

aka

Michał Wisniewski, Anna Wiśniewska

Michał Wisniewski, Anna Wiśniewska


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>