www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wspólny front przeciwko Sablewskiej?

Najsłynniejsza menadżerka w kraju i jurorka X Factor może mieć wkrótce spore problemy.

Co najciekawsze, ze strony swoich słynnych, byłych podopiecznych. Magazyn „Gwiazdy” dowiedział się, że bardzo możliwe jest, iż Doda i Marina Łuczenko połączą siły, by wspólnie odegrać się na Mai. Jedna i druga gwiazda dość niepochlebnie wypowiadają się na temat Mai Sablewskiej.

Taki sojusz byłby Sablewskiej , która w show’X-Factor’ stawia się w pozycji idealnego menedżera, wyjątkowo nie na rękę. Maja z całą pewnością będzie się starała nie dopuścić, by jej podopieczne zrujnowały jej teraz świetnie rozwijającą się karierę medialną” – informują „Gwiazdy”.

Uda jej się powstrzymać frontalny atak? A co, jeśli do wspólnego frontu przeciwko Mai przyłączy się jeszcze Edyta Górniak? Siła złego na jednego…

aka

sablewska_maja

doda_rabczewska_dorota

luczenko_marina


Wpisz komentarz

 1. 10 kwietnia 2011 15:09

  evileve:

  Maja da rade ich pokonac, nie maja z nia szans

 2. 10 kwietnia 2011 15:12

  roman:

  Niech sie Doda zajmie wydawaniem plyty a nie zmyslaniem jakich glupot na temat Mai….a Marina jest nikim bez Mai i nikim zostanie.

 3. 10 kwietnia 2011 15:27

  Komar:

  Jestem Fanem Dody ale po tym co ostatnio sie dzieje w mediach to nie chce mi sie juz o niej sluchac. Mam do niej pytanie KIEDY BEDZIE PLYTA??? Miala byc juz dawno temu a tu co ani plyty ani koncertow. Zawiodlem sie na niej. Najpierw wydala osiadczenie ze plyta bedzie puzniej poniewaz szukala szpiku dla swojego chlopaka, lecz niedawno okazalo sie ze szpik znalazl sie na drugi dzien jego pobytu w szpitalu. Wiec co ona robila przez prawie pol roku?? Widocznie nic!!! O.k nagrala 2 single ale co z reszta??? Doda nie zajmoj sie plotkami tylko wez sie do roboty bo Jedziesz po Majce ktora nic od ciebie nie chce i tylko tym sie teraz promujesz. Zalosne.

Podobne posty:

/* */?>