www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wreszcie zrobi prawko!

Jeszcze niedawno bez trudu można było spotkać mknącego do pracy Krystiana Wieczorka w warszawskich tramwajach i autobusach. Jednak aktor podjął męską decyzję: czas zapisać się na kurs prawa jazdy!

Ma 35 lat i dopiero niedawno wtargnął szturmem na plan polskich seriali. Widzowie jednak pokochali księdza Kubę, wymuskanego Andrzeja Budzyńskiego, a nawet wyrachowanego majora Halbe. Nic dziwnego- mało który polski aktor tak często jak Krystian Wieczorek podróżował środkami miejskiej komunikacji:
– Choć gram kierowców, nie mam prawa jazdy, a tym bardziej samochodu– śmieje się Krystian- Zazwyczaj kupuję bilety trzydniowe lub tygodniowe.

To pozwala nieco zaoszczędzić, za to pasażerowie nie oszczędzają raczej aktora i wciąż proszą o autograf. To jednak nie przeszkadza aktorowi:
– Kiedy wchodzę do tramwaju czy autobusu nie maskuję się pod czapkami ani ciemnymi okularami– mówi Krystian Wieczorek- Nie odczuwam też dyskomfortu, gdy ludzie mnie rozpoznają i na przykład zagadują. Reakcje są zwykle sympatyczne…

Co więcej, dzięki tym kontaktom ze „zwykłymi ludźmi” aktor czerpie inspirację tak potrzebną do odgrywania zróżnicowanych postaci. Teraz jednak sytuacja ulegnie zmianie: przystojniak z „Plebanii” zapisał się już na kurs prawa jazdy i zaoszczędził na własne auto. Fani z MZK będą niepocieszeni!

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>