www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wraca do pracy w trakcie urlopu macierzyńskiego!

Co słychać u dawno nie widzianej Magdy Stużyńskiej? Aktorka została do raz drugi mamą! Mimo, że potrafi czerpać z macierzyństwa samą radość, już zdecydowała: wraca do pracy przed końcem urlopu!

Magdalena Stużyńska już dawno wycofała się z życia towarzyskiego. Aktorka od dłuższego czasu nie zagrała większej roli. Powód?

Zaledwie cztery miesiące temu została mamą! A jej starszy synek, choć skończył już 6 lat, ciągle wymaga zainteresowania ze strony mamy. Na szczęście będąc na urlopie macierzyńskim, Magda Stużyńska potrafiła poświęcić czas dla obu synków, czego świadkiem był reporter „Życia na gorąco”. Mama z synkami została przyłapana na spacerze w jednym z warszawskich parków. Pani Magda, choć jej figura nie przypomina sylwetki sprzed porodu, wstąpiła na kaloryczne gofry z bitą śmietaną i owocami, potem bawiła się ze starszym synem na huśtawce i nosiła na rękach młodszego.

Niestety, ta sielanka nie potrwa już długo: Magda Stużyńska wraca do pracy! Aktorka pojawi się na planie serialu „Hotel 52„, gdzie gra pokojówkę Jolę. Poza tym, młoda mama ma zamiar wrócić do pracy w Teatrze Kwadrat: – Tak, pani Magda wraca do pracy jesienią- przyznaje pracownik Teatru Kwadrat.

Kto zajmie się synkami Magdy Stużyńskiej? Prawdopodobnie będzie to sprawdzona niania!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>