www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wolszczak: „Przyjaźnię się z Edytą Górniak”

Aktorka zaprzecza, jakoby istniał między nimi konflikt. Media wiele razy rozdmuchiwały ich potyczki słowne i sugerowały, że obie nie znoszą swojego towarzystwa. Grażyna zaprzecza tym słowom.

„Z Edytą bardzo się lubimy, uwielbiamy wręcz! Natomiast wiem, skąd się to wzięło, bo na jakieś niefortunne sformułowanie Edytki zareagowałam spontanicznie i powiedziałam do niej „Ty zdziro”. Ale trzeba znać pewien kod między koleżankami, które mogą sobie pozwolić. My możemy się wygłupiać z Edytą w ten sposób. Już powiedziałam: lubimy się to jest za mało powiedziane, ja ją uwielbiam, to jest modelka niesamowita, niesamowitej wrażliwości i kompletna kosmitka w pewnym sensie, bo takiej wrażliwości nikt nie ma, w związku z czym jest absolutnie wyjątkową osobą, której nie sposób nie docenić, a także jej artystycznej strony, w ogóle każdej strony” – wyznała aktorka w rozmowie z „Wp.tv”.

Dobrze wiedzieć, że Edyta ma jeszcze jakichś przyjaciół. Przez ostatnie lata grono jej fanów i osób bliskich znacznie się zmniejszyło. Czy teraz, gdy media dały jej trochę odetchnąć, znów wróci do łask szerszego grona?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>