www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wołają na nią „Robocop”!

Kocha kino, a ją kocha publiczność, ale… nie współpracownicy!

Grażyna Torbicka uchodzi za wzór do naśladowania – nigdy nie zaliczyła żadnej wpadki, ani modowej, ani towarzyskiej. Zawsze uśmiechnięta i z klasą. Nic dziwnego, że widzowie TVP polubili ją! Nieco inne zdanie na temat prezenterki mają jej współpracownicy.

– Grażka to taka Zosia Samosia. Nie potrafi odpuścić czy wyluzować i przekazać części obowiązków innym – w rozmowie z „Panią” zdradza prawdę o Torbickiej jej współpracownica. – W pracy ma pseudonim Robocop. Jest strasznie uparta i zawsze obstaje przy swojej wizji, nawet jeśli chodzi o mało istotne szczegóły.

Również inni współpracujący z Grażyną Torbicką lubią na nią ponarzekać:
– Krótko trzyma swój zespół, jest twardą szefową. I co gorsza, zna się na tym, co robi – żartuje montażysta.

Nieznane widzom oblicze prezenterki może zaskakiwać, ale przecież każdy ma jakieś wady, zwłaszcza, że Grażyna Torbicka jest chodzącym ideałem dla wielu dziennikarzy.

– Jest chyba najbardziej przygotowaną merytorycznie do swojej pracy gwiazdą. Takie zaangażowanie wśród tzw. twarzy TVP jest wręcz niespotykane. Większość zwraca uwagę tylko na to, jak prezentuje się przed kamerą, a o resztę muszą zadbać redaktorzy. Ona zawsze sama pisze sobie teksty, nawet maluje się często bez pomocy makijażystki – dodaje współpracownica Grażyny Torbickiej.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>