www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wokalista PIN miał być księdzem!

Nie dość, że ma piękny głos i z powodzeniem śpiewa pop- rocka oraz arie operowe, to jest jeszcze prawdziwym przystojniakiem. Aż trudno w to uwierzyć, że Andrzej Lampert jeszcze niedawno chciał zostać … księdzem!

Ma wszystko, co trzeba, by osiągnąć sukces w branży muzycznej: fenomenalny głos, wrażliwość, charyzmę. Mało brakowało, a Andrzej Lampert śpiewałby jednak religijne pieśni podczas mszy! A wszystko przez rodzinę wokalisty PIN:
– Mam takie korzenie. W mojej rodzinie było chyba dziewięciu księży. -opowiada Lampert- Wtedy jeszcze nie wiedziałem, o czym mówię i wielce bym się pomylił, gdybym na siłę dążył, aby to zrealizować, bo byłoby to kłamstwem. Jednak wiara w Boga zmieniła moje patrzenie na świat.

Przewartościowanie nastąpiło u Andrzeja gdy był z dala od domu, a show biznes dawał mu wiele pokus…
– Nie od razu potrafiłem określić siebie. Nastąpiło to w trakcie studiów, tylko, że wtedy nie potrafiłem tak odważnie mówić. Czułem się trochę osamotniony, ale gdy poznałem ludzi, którzy dali świadectwo swojej wiary, poczułem, że jestem wśród swoich. Dzisiaj tworzymy wspólnotę.

Dziś Andrzej zamiast powołania do bycia księdzem czuje raczej powołanie do założenia rodziny i bycia ojcem. Żona artysty także jest wokalistką, oboje poznali się w katowickiej Akademii Muzycznej. Mają kilkumiesięczną córeczkę.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>