www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wokaliści faworytami Mam Talent!

Według specjalistów z firmy zajmującej się zakładami, Star-Typ Sport (STS), w najbliższym odcinku szanse uczestników wyrównają się, a faworytami znów będą wykonawcy piosenek.

Pierwszy półfinał programu „Mam Talent”, który odbył się w zeszłym tygodniu, zgodnie z przewidywaniami, wygrały dwie wokalistki – Magda Welc i Patrycja Malinowska.  Według prognoz ekspertów STS, równe szanse na awans do ścisłego finału ma aż trzech uczestników. W tym gronie znajdują się śpiewające trio Me, Myself and I, które nieznacznie wyprzedza dwoje wokalistów – czternastoletniego Damiana Skoczka oraz Sabinę Jeszkę.

Na pierwszy rzut oka widać, że sobotnią rywalizację zdominują piosenkarze. Zobaczymy aż cztery występy związane ze śpiewem. Nie oznacza to, że inni uczestnicy są bez szans, jednak jak pokazuje pierwszy półfinał, wokaliści są niezwykle cenieni przez jurorów i widzów. Wyrównana stawka faworytów zawsze zwiększa zainteresowanie zakładami na dane wydarzenie, ponieważ kursy na zwycięzców są równe i z reguły dosyć wysokie – komentuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

aka

mwmedia_20101024_151308

mwmedia_20101024_151416Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>