www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wojownicza Anna Mucha

20 lipca do kin wchodzi animowany film „Roman Barbarzyńca”, w którym Anna Mucha wciela się w wojowniczkę Ksenię.

Wojowniczka może wyjść za mąż tylko za mężczyznę, który pokona ją w walce. I tu rodzi się problem, bo piękna Ksenia doskonale włada każdym orężem, a potencjalni kandydaci do jej ręki i wdzięków padają z jej ręki jak… muchy. Aż pewnego dnia na jej drodze pojawia się Roman (w tej roli Maciej Stuhr).

W polskiej wersji językowej Ksenia mówi głosem Anny Muchy. Aktorka bardzo dobrze wspomina pracę na planie dubbingu.
– Ksenia to fantastyczna postać. Jej dynamika wymagała ode mnie bardzo dużo, ale w zamian dostałam prawdziwego energetycznego kopa. Mogłam się wyżyć i wywrzeszczeć. To było lepsze niż siłownia – zapewnia.

„Roman Barbarzyńca” to historia plemienia barbarzyńców, które cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. W polskiej wersji językowej oprócz Anny Muchy zobaczymy: Macieja Stuhra w roli Romana Barbarzyńcy, Czesława Mozila jako Wszaskiera, Tatianę Okupnik jako królową
amazonek i Jacka Braciaka w roli elfa Lamerasa.

Autorem polskiej wersji językowej jest Jakub Wecsile („Iniemamocnni”, „Piorun” „Disco robaczki ” oraz „Gnomeo i Julia”).


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>