www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wojewódzki znów atakuje

Tym razem skrytykował aktorów chodzących na bankiety.

Czyżby sam nie brał w nich udziału? W każdym razie, Kuba uważa, że jedyną atrakcją imprez branżowych jest… darmowe jedzenie.

„Gwiazdy, jak wiadomo, są to ludzie, którzy żyją inaczej niż wszyscy, bo tak im nakazuje gwiazdorski obowiązek. Ostatnio gwiazdy pojawiły się na otwarciu kolejnego baru sushi w Warszawie. Byli to Aleksandra Kisio, Maria Pakulnis oraz Marek Włodarczyk. Oto lista osób, które, jak na gwiazdy przystało, lubią jadać za darmo”– pisze dziennikarz w „Polityce”.

Kuba wielokrotnie zarzucał innym lansowanie się i gwiazdorzenie. Sam jest najlepszym przykładem takiego zachowania. Od jakiegoś czasu jest mniej krytyczny, złagodniał. Czyżby się starzał?


Wpisz komentarz

  1. 29 lipca 2011 16:13

    Monia:

    Tak skurwie*a nie na widzę!! Myśli że wszystkie rozumy pojadł.. Weź się człowieku nie pokazuj w telewizji ani nie pokazuj tego swojego beznadziejnego programu w TVNie bo tak płytkiego człowieka i tak beznadziejnego i głupiego nigdzie nie widziałam!!

  2. 29 lipca 2011 16:15

    Elka:

    Idiota jakich mało ten jego ryj mówi za niego! jest tak debilnym człowiekiem i takim idiotą że brak słów po prostu brak slow!!! WEŹ ZNIKNIJ BO NIKT CIĘ TU NIE CHCE!

Podobne posty:

/* */?>