www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wojewódzki w reklamie sieci Play

Czyżby gwiazdorowi brakowało pieniędzy?

Ostatnio bardzo modne wśród gwiazd staje się występowanie w reklamach. Za przykładem Jana Nowickiego, Szymona Majewskiego i Marka Kondrata postanowił pójść Kuba Wojewódzki. Tak przynajmniej spekulują media.

„W nowych reklamach sieci komórkowej Play będzie występował Kuba Wojewódzki. Zdaniem ekspertów może on pomóc sieci wrócić do kontrowersyjnego, agresywnego wizerunku. W nadchodzących kampaniach reklamowych Play ma wziąć udział Kuba Wojewódzki, choć nie potwierdzają na razie tego ani operator tej sieci – P4, ani przygotowująca jej reklamy agencja Grandes Kochonos, ani sam Wojewódzki”- czytamy na „Wirtualnemedia.pl”.

Czy Wojewódzki przyciągnie nowych klientów? Ma równie dużo wielbicieli, co wrogów. Ciekawe, ile pieniędzy może dostać za taką reklamę.


Wpisz komentarz

  1. 7 sierpnia 2012 21:48

    skorpion:

    no cóż – kolejny raz okazało sie Że kretynek kreuje rzeczywistość …

    ale ..ale .. jeżeli okazuje się że w jednym programie wojewódzki i inny koleś iopuszczaja sie żenujących wypowiedzi i WYLATUJA Z ROBOTY !!! to w innym moga występować – pomijając reklamy w firemce , która pozyskuje klientów za wszelka cene nie bacząc na smrodek – to jak ? mamy dalej w naszym kraju podwójną KATOLICką mentalność ?? TFU !!!

    A tak przy okazji – wojewódzki – idź sie odlać gdzieś na boku i … nie wracaj prosze Cie – smutna bido …

Podobne posty:

/* */?>