www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wojewódzki idzie do sądu!

Kuba Wojewódzki doczekał się.


Za kilka tygodni naczelny skandalista telewizyjny zasiądzie na ławie oskarżonych. W dodatku oskarżycielem będzie sam Roman Giertych … Dlaczego?

„Kuba prowadził swoje porsche. Zatrzymał się na światłach i wyskoczył z wozu – podbiegł do innego samochodu, ciągnął za klamkę i krzyczał do siedzącego w nim mężczyzny. Panowie wymienili między sobą kilka nieprzyjemnych słów. Do ugody jednak nie doszło – kiedy skończyły się argumenty słowne, Kuba wybił szybę w aucie swojego rozmówcy. O co panom poszło? Dokładnie nie wiadomo. Jednak wszyscy, którzy mają wątpliwą przyjemność jeżdżenia ulicami stolicy, wiedzą, iż tutaj wystarczy sekunda, żeby kierowcom nerwy puściły..

Mimo że do smutnego incydentu z udziałem Kuby doszło ponad rok temu, sprawa dopiero niedawno trafiła do sądu. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego na rok i zobowiązanie, że Wojewódzki naprawi szkody, które wyrządził, ale…
Ja i mój klient nie chcemy zgodzić się na pozytywne rozpatrzenie tego wniosku przez sąd. To był chuligański wybryk Jakuba W. i nie może on być traktowany łagodniej niż przeciętny obywatel tylko dlatego, że jest znaną osobą polskiego show-biznesu – grzmi mecenas Roman Giertych, którego kancelaria reprezentuje pokrzywdzonego.” – podaje Super Express.
Kuba jak zwykle całą sprawą się nie przejął.


„Przyznaj? si? do wszystkiego. Zawsze jak jestem po narkotykach, to niszcz? wszystkie auta na swojej drodze” – mówi dla Super Expressu.
W sumie to mo?emy mu tylko pogratulowa?, tak dobrego poczucia humoru w tej sytuacji 🙂


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>