www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wojciechowska na drabinie w… centrum handlowym

Martyna Wojciechowska miała przygodę w jednym z warszawskich centrów handlowych. Jej córka Marysia wypuściła balon z helem i wpadła w rozpacz. Podróżniczka postanowiła zawalczyć.


Córka Wojciechowskiej miała wielki balon w kształcie Hello Kitty, który wypuściła tuż przed pójściem do domu. Balon odleciał do góry i znalazł się między schodami ruchomymi, prawie pod sufitem jednego z pięter galerii.

„Najpierw poszłam do hipermarketu budowlanego, gdzie próbowałam wypożyczyć najdłuższą drabinę, ale kierowniczka zmiany powiedziała mi, że gdybym spadła z ich drabiny… że atest nie ten… że pracownicy nie mogą mi pomóc, bo to NIELEGALNE… Niemal siłą wyniosłam od nich natomiast mega długą tyczkę z haczykiem (z działu oświetleniowego). Maria w tym czasie płacze tak, że serce mi się kraje…” – opowiada Wojciechowska na Facebook’u.

Drabinę w końcu postanowił wypożyczyć kolejny sklep.  Podróżniczka wdrapała się na drabinę, użyła tyczkę i ściągnęła Hello Kitty z wysokości… 6 metrów.   „Marysia śpi teraz spokojna, a Kitty lata sobie nad naszym łóżkiem i wszyscy są szczęśliwi…” – relacjonuje Martyna.

Tommy


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>