www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wojciech Szczęsny twarzą Pepsi!

Bramkarz polskiej reprezentacji i Arsenalu Londyn, Wojciech Szczęsny obchodzi dziś 22 urodziny! Ma podwójną okazję do świętowania, ponieważ właśnie został twarzą napoju Pepsi. Zobaczymy go m.in. na butelkach.

Ten młody bohater narodowy jest jednym z najpopularniejszych Wojciechów w wyszukiwarce Google. Jest też jednym z najzdolniejszych piłkarzy w Europie, a może i na świecie. Nasza duma narodowa podpisała właśnie kontrakt z gigantem. Bramkarz dołączył do Drużyny Marzeń Pepsi i znalazł się w gronie największych gwiazd światowego futbolu takich jak Lionel Messi, Fernando Torres, czy Frank Lampard. Umowa przewiduje pełen zakres wykorzystania wizerunku zawodnika do celów promocyjno – reklamowych marki.

„Pepsi od dawna kojarzy się z największymi gwiazdami sportu i muzyki oraz z dobrą zabawą, dlatego spodobała mi się propozycja zostania twarzą marki w Polsce. To dla mnie wyróżnienie, że dołączyłem do drużyny Pepsi” – opowiada Wojciech.

Pepsi zakłada długoterminową współpracę ze Szczęsnym, a jego postać znajdzie się  m.in. na dedykowanej linii produktów. W najbliższych miesiącach piłkarz będzie obecny we wszystkich działaniach komunikacyjnych marki.

„Wojtek Szczęsny jest nie tylko niekwestionowaną gwiazdą polskiego i światowego futbolu,  ale również osobą bardzo bliską naszym konsumentom. Świetnie wpisuje się filozofię marki Pepsi opartą na wierze w młodych ludzi i wyzwalaniu pozytywnych emocji. Od samego początku nie mieliśmy wątpliwości, że wybór nowej twarzy Pepsi to strzał w dziesiątkę – mówi Marek Kołtonik, Marketing Manager, Pepsi.  „Jesteśmy dumni, że tak ambitny i uzdolniony zawodnik jak Wojtek został członkiem naszej Drużyny Marzeń” – dodaje Kołtonik.

Pepsi od wielu lat jest związana z futbolem i współpracuje z wieloma klubami piłkarskimi oraz zawodnikami, zarówno w Polsce jak i na całym świecie. W 2011 roku Pepsi została oficjalnym partnerem Polish Soccer Skills – największego w tej części Europy projektu indywidualnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Marka jest również sponsorem stadionu Pepsi Arena w Warszawie.

Pepsi każdego roku zabiera gwiazdy światowego futbolu by wspólnie z nimi orzeźwiać świat.  W 2012 roku w globalnej kampanii „Kick in the mix” wspólnie z DJ-em i producentem muzycznym Calvinem Harrisem pojawią się Lionel Messi, Didier Drogba, Fernando Torres, Frank Lampard, Sergio Agüero i Jack Wilshere.

Wojtek Szczęsny urodził się 18 kwietnia 1990 roku w Warszawie. Swoją karierę rozpoczął w klubie Agrykola Warszawa, a następnie kontynuował w Legii Warszawa, aby w roku 2006 przenieść się  do Arsenalu Londyn. W 2008 roku podpisał zawodowy kontrakt z klubem. We wrześniu 2009 zadebiutował w pierwszej drużynie Arsenalu, a nieco ponad rok później rozegrał swój pierwszy mecz w angielskiej Premier League. Obecnie zawodnik jest numerem jeden Arsenalu Londyn i polskiej drużyny narodowej.


Wpisz komentarz

 1. 28 maja 2012 14:30

  karina5623:

  On jest suuuper ;D
  Trzymam kciki za maszych <33 ! ;D

 2. 28 maja 2012 14:36

  Karinna:

  Koffciam ! <33
  😀
  oN jEsT FaJnY ! < i tyle !. 😀

 3. 1 czerwca 2012 13:11

  Karolina ( karinna ) Gołębiewska . !:

  Jeestes Meeega Suuuper ! ;D

 4. 1 czerwca 2012 13:29

  olechandro:

  boskie zdjęcia . :*

 5. 1 czerwca 2012 13:32

  Anonim:

  jesteś moim ulubionym idolem . 😀
  Pozdrawiam . 😛

 6. 1 czerwca 2012 13:39

  olechandro:

  Koffciam Cię Wojtek . !!!!! :*

 7. 1 czerwca 2012 13:57

  olechandro:

  najfajniejsze są zdjęcia te 2 z tą piłką i z tymi chipsami . 🙂

 8. 16 czerwca 2012 15:44

  Twoja Wojtuśśś.;**:

  Kocham cię ty mójjj skarbie ;*** Jesteś PrZeŚlIcZnY..;* ; d\

 9. 22 czerwca 2012 19:36

  BrysialoveSczczesny:

  Wojtuśśś <3
  On jest taki słodki. A na tej reklamie… ooo
  Kocham goo :***

 10. 5 lipca 2012 09:59

  Anonim:

  on jest słodziutki na tych reklamach kocham Cię wojtuś mam 11 lat i marzę o twoim autografie

Podobne posty:

/* */?>