www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wojciech Mecwaldowski oświadczy się

Izie Miko!

Spokojnie, na razie tylko w filmie, ale kto wie – przecież czasami związki, w których jest się na potrzeby jakiejś produkcji czasami stają się całkowicie realne…

Kochaj i tańcz ma być filmem nietypowym. TVN, który jest producentem filmu dumnie zapowiada, że 9 marca 2009 roku będzie wielkim wydarzeniem w historii polskiej kinematografii. Ale do rzeczy.

O czym będzie film?
„Kochaj i tańcz” to film, w którym na granicy rytmu i tańca rodzi się Miłość, a pierwszy  postawiony przez bohaterów na parkiecie krok, pociąga za sobą lawinę nieprzewidzianych i  komediowych zdarzeń. Hani (Iza Miko) wydaje się, że jest szczęśliwa. Ma oddanego narzeczonego (Wojciech Mecwaldowski), który daje jej poczucie bezpieczeństwa, wspaniałą  matkę i zaplanowany w kalendarzu najbliższy rok. Perfekcyjny plan na życie rujnuje… pierwsze dziennikarskie zlecenie. Nasza bohaterka pozna w trakcie realizacji reportażu z przygotowań do „European Show Dance” swojego ojca – Jana Kettlera i młodego buntownika, fanatyka street dance – Wojtka. Obaj pokażą jej, że w życiu zawsze trzeba iść za głosem serca i czasem warto odpuścić słuzbę rozumowi. Dzięki tańcowi Hania odkryje, że drzemie w niej zdecydowana i silna kobieta.

Jesteśmy pod wrażeniem! Co prawda dawno nie widzieliśmy żadnej dobrej, polskiej komedii romantycznej, ale może tym razem pozytywnie się zaskoczymy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>