www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wymarzone Mikołajki z PGE

6 grudnia Brant Hotel&Restaurant zamienił się w magiczną krainę! Już po raz trzeci odbyły się tam „Wymarzone Mikołajki z PGE”, które wprowiły najmłodszych w magiczną atmosferę Świąt. Impreza powstała z myślą o dzieciach, dla których Święta Bożego Narodzenia nie zawsze kojarzą się z beztroskim, radosnym czasem w rodzinnym gronie przy choince pełnej prezentów.

Głównymi bohaterami wydarzenia byli goście specjalni – podopieczni Domów Dziecka w Otwocku i Łubisku. Jak co roku, wydarzenie wsparły zaprzyjaźnione z Hotel Brant&Restaurant gwiazdy. Na muzycznej scenie wystąp: Dawid Kwiatkowski i Patricia Kazadi. W strefie relaksu najmłodsi mogli posłuchać bajki czytane m.in. przez Jarosława Kuźniara, Macieja Kurzajewskiego, Marcelinę Zawadzką i Agnieszkę Szulim. Ponadto swoim towarzystwem umilalić czas m.in.: Weronika Rosati, Anita Sokołowska, Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Kamila Szczawińska.

Podczas corocznej licytacji można było kupić obrazy, które przy pomocy podopiecznych domów dziecka stworzyli m.in.: Patricia Kazadi, Natalia Siwiec, Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Agnieszka i Grzegoż Hyży, Cezary Pazura i Kamila Szczawińska. Oprócz malarskich dzieł pod młotek poszły także koszykarski but Marcina Gortata oraz piłka z Mistrzostw Świata Złotej Kadry Siatkarskiej.

Całkowity dochód z licytacji oraz sprzedaży świątecznych bombek przekazany został na podopiecznych Domów Dziecka w Otwocku oraz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>