www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Włodarczyk i Krawczyk mieszkają razem!

Agnieszka odbiła mężczyznę swojej koleżance. Aneta i Mikołaj uchodzili za zgraną parę zarówno w serialu jak i w prawdziwym życiu. Nie tak dawno urodziły się im bliźniaki. Mikołaj postanowił jednak zakończyć ten związek i natychmiast rozpocząć następny. Jego wybranką została koleżanka z planu, Agnieszka Włodarczyk.

„Aneta Zając została sama z 11-miesięcznymi synkami, bo jej ukochany zakochał się w koleżance z serialowego planu. Para pomieszkuje nawet w wynajętym we Wrocławiu mieszkaniu. Krawczyk wyprowadził się z mieszkania zajmowanego wspólnie z Anetą i bliźniakami. Agnieszka Włodarczyk zatrzymuje się u niego za każdym razem gdy jest w mieście. Przed ekipą serialu udają jednak, że nic ich nie łączy. Rodzice Mikołaja, Maria i Mirosław Krawczykowie,  są oburzeni postępowaniem syna” – donosi „Se.pl”.

Aktorzy podobno spotykali się, gdy Agnieszka była jeszcze ze swoim poprzednim partnerem, Jakubem Sićko. Ukrywali swe uczucie, aby móc w spokoju zakończyć związki i być razem. Jak długo przetrwa ich miłość?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>