www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wkrótce wystartują w wyścigu

Magdalena Boczarska, Paulina Sykut, Marcin Dorociński i Maciej Dowbor wkrótce będą musieli pokonać morderczy wyścig podczas Herbalife Triathlon Susz 2012.

Są oni ambasadorami triathlonu. Cała czwórka zmierzy się 7 lipca 2012 roku z dystansem długim rozgrywanym w ramach Herbalife Triathlon Susz. Do przepłynięcia będą mieli 1,9km, do przejechania rowerem 90km i 21,1km do przebiegnięcia! Cel jest ambitny, ale ambasadorzy poprzedniej edycji zawodów – Piotr Adamczyk, Łukasz Grass, Tomasz Karolak i Bartłomiej Topa udowodnili, że można go osiągnąć w nieco ponad półrocznych treningach.

„Mamy bardzo stresującą pracę. Trening triathlonowy to świetna odskocznia od codziennych obowiązków” – mówi Paulina Sykut. „Pomyślałem, że warto zmierzyć się ze sobą; kiedy przychodzi taka propozycja nie można odmówić” – dodaje Marcin Dorociński.

Zapisy do dystansu długiego Herbalife Triathlon Susz 2012 trwały w tym roku rekordowo krótko. W ciągu 15 dni wyczerpał się limit 500 zgłoszeń. Cały czas można się rejestrować do udziału na dystansie sprinterskim (0,75-20-5)


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>