www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wiśniewskich kłótnia o nazwisko

Michałowi Wiśniewskiemu nie podoba się to, że jego była partnerka nadal używa jego nazwiska. Uważa, że Ania zaczyna wojnę medialną po to, by utrzymać się na rynku muzycznym.

”Tak można nazwać bezczelność partnera, który szuka zaczepki medialnej. Z drugiej strony wiem, że musi się utrzymać na rynku muzycznym a czym jak nie wojną medialną. Nazwisko jest siłą nośną. Dobrą czy złą. Wolałbym aby nosiła nazwisko swojego Misia ale nie sądzę aby Miś przekonał ją do tego. I nie dlatego, że dzieci noszą moje nazwisko tylko wykradając komuś żonę powinien wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za nowy związek. Ania Żeńca. Tak powinno się tytułować Anię Świątczak. Wtedy to będzie pełnia konsekwencji swojej decyzji. Ale najprawdopodobniej ani on – ani ona nie mają odwagi aby się tym chwalić. Wiśniewski jest wystarczający aby nie odpowiedzieć – nośny. Sorry, ale dla mnie za ostro. Słabe”– pisze muzk na Facebooku.

Smutne, że ludzie po rozstaniu muszą się tak kłócić i o takie sprawy. Jeszcze smutniejsze, że używają do tego mediów i serwisów społecznościowych, jakby nie potrafili sobie powiedzieć tego prosto w twarz.

aka

Wiśniewski_Michał_Wiśniewska_AnnaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>