www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wiśniewski wróci do Mandaryny?

Klimaty niczym z telenoweli wenezuelskiej.

Po tym, jak trzecia żona Michała Wiśniewskiego, Anna Świątczak wyprowadziła się z domu i w specjalnym oświadczeniu przyznała, że to koniec jej małżeństwa z Wiśnią, pojawiły się pogłoski, że Michał ocieplił swoje stosunki z byłą żoną, Martą Wiśniewską „Mandaryną” (dodamy, że to jest druga żona, Michał miał jeszcze jedną, Magdę Femme).

Teraz te pogłoski nabrały realnych kształtów. W sieci krąży informacja, że Wiśniewski spędził wakacje z Mandaryną i ich wspólnymi dziećmi. A konkretnie, odwiedził ich podczas wakacyjnego pobytu w Chałupach. Mało tego! Gdy Wiśniewski zachorował Marta opiekowała się nim. I teraz wszyscy się zastanawiają, czy Michał i Marta znowu będą razem? A przecież Marta ostatnio tak deklarowała swoją gorącą miłość do nowego partnera Wojtka Bąkiewicza. Czy w tej kwestii coś się zmieniło?

Szczerze – mniejsza z tym. Podejrzewamy, że Polacy nie są zainteresowani perypetiami rodziny Wiśniewskich, aż tak bardzo by wnikać w te wszystkie zawiłe szczegóły. Chyba, żeby zekranizować wszystkie małżeństwa Wiśni. Kto wie, może to byłby hit. Lub idąc jeszcze dalej – i tu pomysł dla producentów, warto by stworzyć nowe reality show? Pamiętacie, w jednym Michał już brał kiedyś udział. Wtedy mogliśmy oglądać zwykłe, codzienne, zaskakujące życie rodziny Wiśniewskich w reality-show Jestem, jaki jestem. Wtedy Michał był związany z Martą.

Można by tak wsadzić wszystkich do jednego domu osaczonego kamerami. Michała Wiśniewskiego oczywiście i tak po kolei …

Pierwszą żonę Magdę Femme z domniemaną lesbijską partnerką i dzieckiem, które jak podejrzewała prasa jest efektem zapłodnienia in-vitro.

Drugą żonę Michała Mandarynę z dwójką ich dzieci. Do tego pierwszym byłym już partnerem, nauczycielem wychowania fizycznego Michałem Szatkowskim i drugim obecnym partnerem , fotografem Wojtkiem Bąkiewiczem.

Trzecią żonę Michała, Annę Świątczak z dwójką ich dzieci. O ewentualnej nowej miłości nikt na razie nie donosił.

I co, niezły kogel mogel? Wyobrażacie sobie to?

Michał Wiśniewski, Marta Wiśniewska

Magda Femme

Magda Femme

Marta Wiśniewska, Wojciech Bąkiewicz

Marta Wiśniewska, Wojciech Bąkiewicz

Michał Wisniewski, Anna Wiśniewska

Michał Wisniewski, Anna Wiśniewska

Marta Wiśniewska, Michał Szatkowski

Marta Wiśniewska, Michał Szatkowski

Anna Wiśniewska

Anna Wiśniewska

Michał Wisniewski

Michał Wisniewski

Michał Wiśniewski

Michał WiśniewskiWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>