www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wiśniewski sprzedaje więcej płyt niż Doda?

Artysta uważa, że każdemu powodzi się lepiej niż Rabczewskiej. Czy naprawdę jego kariera tak dobrze się rozwija? Michał swoją kolejną płytę chce wydać sam, nie rozmawia na ten temat z żadną wytwórnią.

„Wytwórnie nie są zainteresowane wydawaniem płyt polskich artystów. Dlatego, jeśli będzie trzeba, płytę wydam sam. Siódmą i ósmą też sam wydałem i sprzedałem po 340 tys. sztuk” – wyznał w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Zapytany o to, czy jego płyty sprzedają się lepiej niż Dody, odpowiedział: „Więcej niż Doda to dziś każdy sprzedaje! Ona straciła kontakt z rzeczywistością, ale to się zdarza. Dziś jest celebrytką, nie artystką”.

Michał nie narzeka na problemy finansowe. Nie zarabia już tak dużo, jak kiedyś, ale może sobie pozwolić na życie ponad stan. „W dalszym ciągu utrzymuję piątkę dzieci, wliczając Maksa, syna Dominiki. Matki moich dzieci nie narzekają, więc chyba jest dobrze. Nie zarabiam już milionów jak kiedyś, ale 5 minut trwa tylko 5 minut i ja do nikogo nie mam pretensji, że ono się skończyło. Do siebie też nie mam” – dodaje.

Uda mu się wrócić na szczyt? Ciekawe, czy jego nowa płyta pozytywnie nas zaskoczy.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>