www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wiśniewski o nowej partnerce: ufam jej bezgranicznie

Och, co za sielankowy obrazek nam się rysuje!

No chyba nie może być inaczej? W końcu po trzech nieudanych małżeństwach można chyba znaleźć kogoś na … zawsze? Michał Wiśniewski, który był już żonaty trzykrotnie, z Magdą Femme, z Martą Wiśniewską i z Anną Wiśniewską (obecnie rozwód w toku) po raz pierwszy od rozstania z ostatnią żona, udzielił wywiadu. Szczęśliwcem okazało się być Na Żywo.

W okraszanej bajkowym scenariuszem rozmowie, Michał opowiada o tym, jak dobre relacje ma ze swoimi byłymi żonami. Mówi też o nowej kobiecie swojego życia. Dominice Tajner-Idzik (córka Apoloniusza Tajnera, ma syna z nieudanego małżeństwa).

Zobaczcie, co Wiśniewski mówi o Dominice.

Pierwszy raz jestem z kobietą, która niczego ode mnie nie potrzebuje. Po długich przemyśleniach doszliśmy z Dominiką do wniosku, że jeśli chcemy wspólnie wychowywać dzieci i prowadzić dom, powinniśmy też razem pracować. Tak zrodził się pomysł, by została menedżerką Ich Troje. Jesteśmy dopiero na początku drogi. Reguł rządzących show -biznesem trzeba się nauczyć, ale Dominika ma solidne podstawy, by odnieść sukces. W końcu menedżeruje nie od dziś. Jestem pewien, że sobie poradzi. Dobrze pracuje się z człowiekiem, któremu bezgranicznie się ufa. Przy Dominice mam poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że gdziekolwiek pojadę na koncert, tam będzie ona

wisniewski_michal_tajner_idzik_dominika

wisniewski_michal_tajner_idzik_dominika

wisniewski_michal_tajner_idzik_dominika


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>