www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wiśniewski i Tajner rozstali się!?

Ale, jak to?

Już naprawdę trudno jest się połapać w tych perypetiach miłosnych Michała Wiśniewskiego. Woklista grupy Ich Troje, który ma na swoim koncie już trzy nieudane małżeństwa (Magda Femme, Marta Wiśniewska, Anna Wiśniewska) ostatnio układał sobie życie u boku córki słynnego trenera Apoloniusza Tajnera, Dominiki Tajner-Idzik.

Para zakochana  w sobie po uszy związała się w życiu prywatnym ale i zawodowym. Dominika została menadżerem Ich troje. Teraz Fakt z niepokojem donosi:

„W weekend Tajner na jednym z portali internetowych ogłosiła, że jest wolna, dodatkowo zastępując zdjęcie z Michałem inną fotką. Zaniepokojeni tym faktem, skontaktowaliśmy się wczoraj z partnerką muzyka. – Nie chcę tego komentować – powiedziała Faktowi. – Mogę tylko powiedzieć, że jeśli chodzi o sprawy zawodowe, wszystko pozostaje bez zmian – dodała, mając na myśli, że pozostanie menedżerką zespołu Ich Troje. A jednocześnie wyraźnie dała w ten sposób do zrozumienia, że między nią a Wiśniewskim coś jest nie tak.”

Teraz po tych weekendowych Tajner-Idzik zapewnia, że kocha Michała i zawsze będzie. Coś nam się wydaje, że z tej mąki chleba to nie będzie …

Po raz czwarty?

wisniewski_michal_tajner_idzik_dominika

tajner_idzik_dominika

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>