www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wiktory 2014 rozdane!

30 marca na Zamku Królewnim odbyła się jubileuszowa 30. uroczysta gala wręczenia nagród Wiktory 2014!

Laureatami tegorocznej nagrody zostali m.in. Juliusz Braun (Superwiktor), Arleta Bojke (Dziennikarz roku), Cezary Żak (Wiktor publiczności), Tomasz Kot (Akrot roku), Dawid Podsiadło (Artysta sceny), Paweł Pawlikowski i Mariusz Treliński (Twórcy roku), Stéphane Antiga (Odkrycie roku), prof. Henryk Skarżyński (Osobowość nauki i kultury), Donald Tusk (Polityk roku), Kamil Stoch i Mariusz Wlazły (Sportowcy roku) oraz Martyna Wojciechowska (Wyjątkowa osobowość roku).

Na Galę przybyło wiele gwiazd, m.in. Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Agata Młynarska, Maryla Rodowicz, Joanna Moro, Piotr Adamczyk, Piotr Rubik, Margaret, Kayah, Artur Żmijewski i Robert Janowski.

foto: mwmedia

Wiktory są nagrodami przyznawanymi od 1985 r. Kandydatów typują stacje telewizyjne, a wybiera (poza jednym Wiktorem Publiczności) Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji. Pomysłodawcą Wiktorów jest Józef Węgrzyn. „Wiktor” jest statuetką z brązu, zaprojektowaną i wykonaną przez Andrzeja Renesa.
Wiktory można otrzymywać wielokrotnie, nagrodę SuperWiktora, przyznawaną od 1992 r., tylko raz w życiu. Nagrodami tymi honoruje się wybitne osobowości małego ekranu, które dzięki swej charyzmie, wiedzy czy umiejętnościom zapisały się w pamięci telewidzów.

 


Wpisz komentarz

  1. 18 października 2015 01:08

    Dede:

    marek Jako zwycięzca konkursu BTB, pisałem wcześniej że poidzelę się z wami opinią o BTB. Moim pełnym zaskoczeniem co do skuteczności tego feromonu jest reakcja otoczenia. Żona stała się przylepą dosłownie wiesza mi się na szyi. Tonuje swoje zachowanie względem mnie.Rewelacyjny produkt. Wczoraj w sklepie MediaExpert odbierałem zamf3wiony produkt, wystąpiła niezgodność cenowa, brak pomniejszenia ceny o internetowy rabat . Pani sprzedająca była taki miła, że rabat wyczarował się sam bez sprawdzania czy był przyznany!!! Czary,czary,czary ..no i te miłe uśmieszki i słf3wka. Zaznaczę, iż podczas rozmowy mimochodem rozcierałem ręką na szyi wcześniej zaaplikowane feromony. BTB to prawdziwa rewelacja. Gorąco wszystkim polecam, świat staje się wtedy jakiś taki milszy i łagodniejszy. Wszystkim życzę Wesołych Świąt, a sklepowi pheroexpert owocnych sprzedaży.

Podobne posty:

/* */?>