www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mecz Gwiazdy TVN vs Sejm RP – LIVE!

Już dziś o 17.00 Wielki Mecz Politycy kontra Gwiazdy TVN. Relacja „na żywo” z komentarzami w serwisie Topstars.Pl!

Z okazji 10-lecia Fundacji TVN „Nie jesteś sam” na murawę Pepsi Areny w Warszawie już po raz czwarty wyjdą znani i lubiani. W tym roku dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz remontu Kliniki Pediatrii w Centrum Zdrowia Dziecka.
Po jednej stronie staną m.in.: aktorzy Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Maciej Stuhr, Alan Andersz i Jakub Wesołowski, komisarze z serialu W11 – Sebastian Wątroba i Maciej Dębosz oraz Detektyw Maciej Friedek, prowadzący „Uwagę!” Tomasz Kubat, reprezentanci Faktów – Grzegorz Kajdanowicz i Dariusz Łapiński, reprezentanci TVN24 – Marcin Meller, Tomasz Sianecki, przedstawiciel TVN Meteo w osobie Tomasza Zubilewicza, Prezes Onet.pl. – Łukasz Wejchert oraz Redaktor Naczelny Kanału NSport – Dariusz Tuzimek. Kapitanem drużyny Gwiazd TVN będzie Prezes Piotr Walter.

Naprzeciwko Gwiazd TVN stanie reprezentacja partii politycznych. W jej barwach zagrają m.in. politycy PO, Grzegorz Schetyna, Antoni Mężydło, Sławomir Nowak. Z  Prawa i Sprawiedliwości – Jacek Kurski, Kazimierz Matuszny, Adam Hofman. Sojusz Lewicy Demokratycznej reprezentować będzie m.in. Ryszard Kalisz, a Polskie Stronnictwo Ludowe – Marek Sawicki i Janusz Piechociński. Z PJN będą m.in. Paweł Poncyliusz i Tomasz Dudziński.

Zeszłoroczny mecz zakończył się remisem 3:3, a jak będzie w tym roku, przekonamy się już za chwilę! Pozostańcie z nami, relacja na żywo, ruszamy punktualnie o 17-tej!

Odświeżajcie stronę… zostańcie z nami..

: Piękna pogoda, piękny, nowy stadion i już na murawie Marcin Prokop i Jarosław Kuźniar wprowadzają w atmosferę meczu, przypominając, że dziś gramy o Puchar Fundacji TVN „Nie jesteś sam” i zbieramy pieniądze na rzecz remontu Kliniki Pediatrii w Centrum Zdrowia Dziecka. Z Panią Prezes Fundacji Bożeną Walter rozmawia na bieżni Dorota Gardias.

: I mamy niecodziennego komentatora sportowego: Dorota Wellman, która chce oceniać… wdzięki zawodników!

: Politycy nie mają szans! Z taką drużyną nie mogą wygrać! Na murawę wbiegły m.in. Joanna Krupa, Edyta Olszówka, Omenaa Mensah, Aneta Todorczuk-Perchuć, Anna Guzik, Małgorzata Socha… w piłkę kopać nie będą, ale morale przeciwników już chyba lekko podkopały…

: Kobieca obsada arbitrów… jak sobie poradzą z tak silną, podwójnie silną ekipą ostrych facetów? Miejmy nadzieję, że bramek będzie więcej niż kartek

: Pierwsze sekundy leniwe jak niedzielne popołudnie, zawodnicy częściej padają na zieloną trawkę, dopiero teraz przebojowym rajdem wszedł Rafał Maserak. Wszedł, ale… nie doszedł.

: W meczu są rezerwowi, a w Tańcu z Gwiazdami? Kto zastąpi dziś wieczorem Maseraka, jeśli pokopią go po południu?

: Pierwszy rzut rożny, Paweł Małaszyński kopie w kosmos, kontratakuje – równie nieskutecznie: poseł Hoffman.

: Rambo pierwsza krew: Pogodynek Zubilewicz ścina się z Marszałkiem Sejmu, a Małaszyńskiego niezidentyfikowany obiekt ścina z nóg. Małaszyński ocieka lodem ciekłym poza boiskiem.

: JEDEN ZERO DLA TVN! TOMASZ SZCZEPANIK LIDER ZESPOŁU PECTUS PAKUJE PIŁKĘ W SIATĘ POLITYKÓW!

: Tego jeszcze nie było! Z boiska został zniesiony sędzia! Ma jednak zmiennika, jest nim… JERZY DUDEK!

GWIAZDORSKIE CHEERLEADERKI EKIPY TVN TYŁEM do pooglądania bo na boisku atmosfera lekko oklapła

: Statystycznie bardziej aktywna jest drużyna Gwiazd TVN. Pozostałe statystyki sobie odpuszczamy, bo to nie lekcja matematyki.

: PRZERWA. Do szatni pokonani schodzą politycy, do przerwy 1:0 dla drużyny Gwiazd TVN.

: Pierwszy kontakt z piłką po przerwie, po której na boisko powrócił jeden z najlepszych zawodników meczu: Paweł Małaszyński. Z nowości: nowy zawodnik, Bartek Kasprzykowski, który z boiska wskoczy niebawem do nowego TVN-owskiego serialu.

: GOL DLA POLITYKÓW! Takiego numeru nie odstawiłby sam Messi! Piętą, udem, łydką, nie wiadomo czym Andrzej Biernat strzelił, ale jakoś dotoczył gałę do bramy i mamy remis 1:1

: Roman Kosecki ruszył niczym mega bomba atomowa atomowym rajdem przywalił bombę z połowy boiska, na szczęście dla TVN-u bomba okazała się niewypałem!

ROMAN KOSECKI NABIERA ROZPĘDU

: Lecąc sportowym tekstem: że też Państwo tego w tej chwili nie widzicie, co się tam w tej chwili dzieje! Gorąco pod bramką, obrońcy mieszają się z napastnikami, wszyscy kopią, niektórzy nawet trafiają w piłkę, to jest niemożliwe, temperatura sięga wrzenia, normalnie normalni zawodnicy im dłużej grają, tym gorzej grają, a wręcz siadają, a tutaj gwiazdy telewizyjne i polityczne, im dłużej grają, tym bardziej się rozgrzewają i szybciej biegają!

: KIEPSKIE ROKOWANIA DLA POLITYKÓW: Adam Hoffman przyznał, że jak drugi raz z rzędu przegrają, to… drużyna do wymiany! Ciekawe, jaką „dyscyplinę” miał na myśli?

: Jak mawiają prawdziwi komentatorzy – optycznie przewagę mają teraz gracze w czerwonych majteczkach, lepiej czytają grę, za to niebiescy w opałach, rozgrzani do czerwoności. Jak ktoś nie wie o co chodzi, to nadal grają Gwiazdy TVN z Politykami Sejmu RP i jest remis 1:1

: Na trybunach mignął nam BOBO – Król Kibiców! I to świadczy o randze meczu! Światowej wręcz!

: Kosecki zaliczył glebę! Jak rasowy piłkarz próbował wywalczyć karnego, piękna pani arbiter nie dała się złapać nawet na piękne słówka!

: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! DRUGA BRAMKA DLA TVN! CZY TO KONIEC POLITYKÓW?? W 58 MINUCIE MECZU MICHAŁ KOCIĘBA PRZESĄDZA WYNIK MECZU! TYM RAZEM REMISU NIE BĘDZIE!!

RADOŚĆ ZWYCIĘSKIEJ EKIPY GWIAZD TVN!

 

PUCHAR FUNDACJI TVN NIE JESTEŚ SAM


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>