www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wielki Mecz Gwiazdy TVN vs. Politycy

W niedzielę 1 września na stadionie Pepsi Arena w Wielkim Meczu stanęli naprzeciwko siebie Gwiazdy TVN i Politycy. Po raz kolejny zwycięzcą została drużyna gwiazd TVN z wynikiem 3:5. Kapitan drużyny Kamil Durczok odebrał puchar od prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam” Bożeny Walter.

 

W drużynie polityków zagrali m.in. Grzegorz Schetyna, Wojciech Olejniczak, Roman Kosecki, Janusz Piechociński, Adam Hofman i Arkadiusz Mularczyk.
W skład drużyny gwiazd weszli m.in. Olivier Janiak, Tomasz Sianecki, Rafał Maserak, Kuba Wesołowski, Tomasz Jachimek, Krzysztof Górlicki i Paweł Małaszyński.

Sędzią Wielkiego Meczu był prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Prowadzącymi telewizyjna transmisję byli: Kinga Rusin, Agnieszka Szulim i Ryszard Kalisz, który w tym roku nie zagrał na boisku.

W loży VIP-ów swoim kolegom kibicowali m.in. Monika Olejnik z Tomaszem Ziółkowskim, Agustin Egurrola z Nina Tyrką i córką,  Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska, Agata Załęcka, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Lidia Kopania, Marcin Meller, Izabela Janachowska oraz Zbigniew Niemczycki z żoną Katarzyną Frank-Niemczycką.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>