www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wielki finał trzeciej edycji MAM TALENT!

Wszystkie półfinałowe odcinki, a było ich pięć, były bardzo emocjonujące, jednak w tym finale emocje sięgały zenitu!

Marcin Prokop i Szymon Hołownia dzisiaj prezentują się bardzo wytwornie, bo pod muchą. Elegancko rozpoczynają wielki finał trzeciej edycji Mam Talent. Prezentują i pytają jury, komu kto kibicuje.
Agnieszka Chylińska cieszy się, że wszyscy jej ulubieni wykonawcy dotarli tak daleko, do finału. Małgosia Foremniak jest tajemnicza nie chce zdradzić, za kogo trzyma kciuki. A Kuba Wojewódzki zamiast apelować, oręduje. „Orędzie do narodu: Zobaczcie, dwóch kelnerów prowadzi nasz program.”
Szymon Hołownia się odgraża, że ripostę Kuba dostanie po pierwszej przerwie reklamowej.
Ale koniec żartów. Pierwsza do boju rusza w energetycznej piosence legendarnego Jackson’s Five, Patrycja Malinowska. Pełna nieudawanego luzu świetnie śpiewa i równie świetnie się przy tym bawi.
Kuba Wojewódzki: Podoba mi się to od początku, że nie wybierasz takich harlekinów. Ty masz w sobie zadziora. To mi się strasznie u ciebie podoba, że jesteś śpiewającym afrodyzjakiem. Jakie ty masz zmysłowe oczy, ja to dopiero w telewizorze zobaczyłem. Ty jesteś najbardziej seksowną finalistką!
Małgorzata Foremniak: Każdy Twój występ był profesjonalny, słuchaj ruda to nie było na 150%, to było na 200%!
Agnieszka Chylińska: Cieszę się, że znowu mogę Cię usłyszeć.

malinowska_patrycja

prokop_marcin_hołownia_szymon_malinowska_patrycja

Pierwsza przerwa reklamowa już za nami. Szymon Hołownia chyba zapomniał o ripoście dla Wojewódzkiego. Wracamy do walki o główną nagrodę. Kolejna osoba, która pojawia się na scenie, to Kasia Sochacka. Śpiewa piosenkę Angel. Mowę nam odebrało, ale pisać jeszcze możemy. Co powie jury? Kasia Sochacka się wzruszyła. Śpiewała ważną dla siebie piosenkę.
Agnieszka Chylińska: Wyglądasz pięknie i tak pięknie zaśpiewałaś, nie mam słów.
Małgorzata Foremniak: Słyszałam, że chciałaś wystąpić w tym programie żeby pozbyć się nieśmiałości, bardzo dobrze – Ty pozbyłaś się nieśmiałości, a my zyskaliśmy ucztę wzruszeń.
Kuba Wojewódzki: Ja się boje Kasiu, że wzięłaś sobie na bary duży utwór. Nieważne czy ty śpiewasz  dobrze czy bardzo dobrze, Ty jesteś muzyką.

sochacka_kasia

prokop_marcin_hołownia_szymon_sochacka_kasia

Teraz kolej na duet. Ania i Jacek odtańczyli układ, niestety z błędem podczas wykonania Ani. Marcin Prokop śpiewa, „Nic się nie stało, naprawdę nic się nie stało, niiic się nie stałooo…”.
Kuba Wojewódzki: Są ludzie, którzy nie potrafiliby jak wy, np. Superniania. Pierwsza rzecz, która się budzi w człowieku, jak się na was patrzy to jest zazdrość. Ja i tak bym was przeniósł z sekcji tanecznej do sekcji kaskaderskiej albo nawet samobójczej.
Małgorzata Foremniak: Jest rewelacyjnie, nie jest sztuka zabić przeciwnika mieczem, sztuką jest dobić go, gdy miecz zostanie wytrącony.
Agnieszka Chylińska: Ja widzę po Jacku, że to taki facet, że lubi mieć wszystko zamknięte na ostatni guzik. Nie to ujmuje w waszym tańcu, a ogromny hart ducha i talent, wy walczycie do końca i to jest najważniejsze.

ania_i_jacek

ania_i_jacek

ania_i_jacek

prokop_marcin_hołownia_szymon_ania_i_jacek

Przed nami kolejny finalista. Jak wspomnieli prowadzący każdego dnia dostaje setki listów z ofertami matrymonialnymi i wyznaniami miłosnymi. To Piotr Lisiecki. Gra na gitarze i śpiewa nostalgiczną balladę. Ale podobało się i to jak. Setki wielbicielek rozczarują się jednak, bo Lisiecki przyznaje Prokopowi, że ma dziewczynę.
Kuba Wojewódzki: Piotruś, podoba mi się Twój spokój i Twoja małomówność, przy tobie Adam Małysz do gaduła i histeryk. Dzisiaj nie uniosłeś tego utworu i on cię nie uniósł. Takimi utworami nie wygrywa się finału. Ale jestem ciągle Twoim wielkim fanem.
Agnieszka Chylińska: Czuje to wszystko, co powiedział Kuba, uważam, że to był Twój najsłabszy występ, na każdej piosence, nawet takiej jak sobie wymyśliłeś … do dupy, odbijasz swoje piętno i to jest piękne.
Małgorzata Foremniak: Cokolwiek robisz jesteś sobą i masz swoją prawdę. Pozwól, że przeczytam, co sobie napisałam „Piotrze Lisiecki kiedy śpiewasz poruszasz mej duszy największe obszary i aby wyrazić mą miłość muszę włożyć te oto okulary….”
I w tym momencie Foremniak zakłada na nos okulary w kształcie czerwonych serduszek.

lisiecki_piotr

prokop_marcin_hołownia_szymon_lisiecki_piotr

Całe szczęście, że teraz kolejna przerwa reklamowa. Małgorzata Foremniak ostudzi swoje emocje. My przy okazji także.
Smaczna porcja rozrywki przed nami. Teraz w piosence Whitney Houston zaprezentuje się Sabina Jeszka ze Śląska. Marcin Prokop jest zdekoncentrowany … Sabiną.
Agnieszka Chylińska: Wyglądasz tak, że nie mogę na ciebie patrzeć. Ja nie wiem, co będzie z tym głosowaniem, bo baby są tak zazdrosne…
Małgorzata Foremniak: Jestem zaszczycona ogłosić wszem i wobec, że właśnie narodziła się wielka gwiazda!
Kuba Wojewódzki: Jeśli wszystkie dziewczyny w Rybniku są tak nieśmiałe, jak Ty.. ja tam jadę. Mam nadzieję, że Kamil Durczok mi wybaczy. Napisał mi, ze jak Ty nie wygrasz to wybuchnie kolejne powstanie śląskie. Ja tez mam wierszyk, jak Małgosia: Nikt tak nie śpiewał od czasów Mieszka, jak nam śpiewa Sabina Jeszka.

jeszka_sabina

prokop_marcin_hołownia_szymon_jeszka_sabina

Przyszła kolej na trio Me, Myself and I. Tym razem fenomenalne brzmienie muzyki klasycznej.
Kuba Wojewódzki: Powiem, wam coś bardzo poważnie. Gdybyście Wy wygrali ten program jutro obudzilibyśmy się w innym kraju, jesteście cudownym artystycznym alibi dla naszej tu obecności.
Agnieszka Chylińska: Pojawiła się niesamowita przestrzeń i jakość. Dla mnie to jest najbardziej zaskakujący występ. Chylę czoła.
Małgorzata Foremniak: Jestem w szoku (aktorce załamuje się głos przez wzruszenie). Chylę głowę przed waszym profesjonalizmem.

me_myself_and_i

prokop_marcin_hołownia_szymon_me_myself_and_i

Mocne słowa. Ważne słowa, ale to jeszcze nie koniec finału. Teraz śpiewa i gra Paweł Ejzenberg. Czy zaskoczy jury, tak bardzo jak jego poprzednicy? Publiczność bije brawa na stojąco.
Agnieszka Chylińska: To jest najlepszy wybór piosenki dzisiejszego wieczoru. Świetnie zaśpiewana, jak zwykle potwierdzasz swoją klasę i talent.
Małgorzata Foremniak: Ja podpisuje się pod każdym słowem Agnieszki. Najwspanialsze jest to, że w tobie śpiewa cała dusza.
Kuba Wojewódzki: Paweł podobno dzięki mnie zostałeś radnym w Olsztynie, chodzą plotki takie na mieście.
Niech słuchacze i widzowie, tego programu nie kierują się współczuciem tylko podziwem, a Ty Paweł po prostu jesteś wielkim wokalistą. Niech to będzie uczciwe.

ejzenberg_pawel

ejzenberg_paweł_prokop_marcin_hołownia_szymon

Przerwa reklamowa.
I od razu wielkie wejście. Kamil Bednarek w piosence Boba Marley’a. Ale nie śpiewa ot tak. Najpierw dedykacja piosenki dla wszystkich fanów reggae i krótka solówka na saksofonie. Aga Chylińska kiwa się w rytm muzyki. My jesteśmy zachwyceni.
Agnieszka Chylińska: Ja jestem szczęśliwa, że on może kojarzyć, kim ja jestem. Wszystko zostało już powiedziane na Twój temat.
Kuba Wojewódzki: W internecie pokonałeś Lady Gagę i Eminema.  Ja sobie wyobrażam, jak Eminem dzwoni do Gagi i mówi: Who The fuck is The Bednarek!? Kiedyś John Lenon powiedział w pewnym momencie kariery The Beatles, że jesteśmy popularniejsi od Jezusa. Ty możesz mówić, że jesteś popularniejszy od Hołowni.A teraz cos przykrego. Ta piosenka była zbyt prosta, jak na Twój talent. Zapachniało programem 5. 10. 15…
Małgorzata Foremniak: Nastąpi era reggae Bednarka.

bednarek_kamil

prokop_marcin_hołownia_szymon_bednarek_kamil

Przedostatni finalista to formacja taneczna UDS. Po wykonaniu ledwo dyszą…, ale mówią.
Agnieszka Chylińska: Tyle dobrego dzisiaj powiedziałam, teraz będzie inaczej. Przy ogromnym szacunku, to wszystko już było. Jesteście perfekcyjną maszyną, ale kiedy jest finał, my chcemy flaków.
Kuba Wojewódzki: To było troszkę takie The Best of UDS. Ale to też nie umniejsza faktu, że jesteście niesamowicie sprawni. Jeśli, taniec jest międzynarodowym językiem przyjaźni, z wami ludzie chcą się przyjaźnić.
Małgorzata Foremniak: Ja jestem pod wrażeniem waszego profesjonalizmu. Wasze emocje kipią na tej scenie. Staliście się groźni dla innych formacji tanecznych w Polsce.

formacja_taneczna_uds

prokop_marcin_hołownia_szymon_formacja_taneczna_uds

Koniec programu już bliski.
Ale jeszcze jeden występ. To Magda Welc. Śpiewa piosenkę Edyty Geppert, Kocham Cię życie.  Byliśmy bardzo ciekawi wykonania tej piosenki przez tę dziewczynkę. Jak wrażenia jurorów?
Agnieszka Chylińska: Co tu powiedzieć Madziu. Bardzo nie wzruszasz, tym, że jesteś tak normalną dziewczynką, jesteś niebanalna, ale jesteś taka normalna, ale to, co jest niezwykle, to Twój głos. I to jest piękny dar. Oj dziewczyno Ty zajdziesz bardzo daleko.
Małgorzata Foremniak: Bardzo Ci zazdroszczę, że stoisz wśród baloników. Słuchając Ciebie, patrząc  na Ciebie, wzruszyłaś mnie swoją wrażliwością, ujęłaś mnie swoim wewnętrznym pięknem.
Kuba Wojewódzki: Z jednej strony sobie myślę, że krasnale istnieją i robią cuda, ale jak patrzę na ciebie, jak na 11-latkę to myślę, że patrzę na szefa IPN.  Jesteś strasznie poważna. Obiecaj, że jak wygrasz to rzucisz szkołę i zabalujesz.

welc_magda

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda

Teraz ostatnia przerwa reklamowa. Telewidzowie ślą sms-y na swoich faworytów. Po tych szesnastu trzymających w napięciu minutach dowiemy się, kto wygrał trzecią edycję Mam talent.
Wracamy. Ostatnia prezentacja wszystkich finalistów. Pierwsze trzy miejsca w głosowaniu.
Najwięcej głosów otrzymali: Piotr Lisiecki, Magda Welc i Kamil Bednarek.

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_lisiecki_piotr_bednarek_kamil

Najmniej głosów otrzymał Piotr Lisiecki. Kto wygrał 300 tysięcy? Wygrywa Magda Welc. Małgorzata Foremniak przekazuje jej „czek” na 300 tysięcy złotych ufundowany przez firmę kosmetyczną Soraya.

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_bednarek_kamil

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_bednarek_kamil

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_bednarek_kamil

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_bednarek_kamil

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_bednarek_kamil

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_bednarek_kamil

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_bednarek_kamil

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_foremniak_małgorzata

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_foremniak_małgorzata

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_foremniak_małgorzata

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_foremniak_małgorzata

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda_foremniak_małgorzata

Nagrodę specjalną, 100 tysięcy złotych od firmy Apart otrzymuje Sabina Jeszka.

prokop_marcin_hołownia_szymon_jeszka_sabina

jeszka_sabina

I tak oto żegnamy się z trzecią edycją programu MAM TALENT. Już wiemy, że tym razem największy talent, doceniony został u jedenastolatki, śpiewającej Magdy Welc.

welc_magda_rodzice


Wpisz komentarz

  1. 30 listopada 2010 21:22

    Maciek:

    zal….. Jak dla mnie edycja spalona ,,,

  2. 3 grudnia 2010 18:03

    daria:

    Wyniki powinno jeszcze raz ogłosić przez wpadkę plusa. Jestem pewna ,że zwycięzcą jest Kamil Bednarek

Podobne posty:

/* */?>