www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Wielka wpadka” Kożuchowskiej!

Od lat Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za ikonę stylu. Nigdy też nie pokazuje się na imprezach dwa razy w tej samej sukience.

Gwiazda postanowiła jednak złamać tę zasadę i wyciągnąć z szafy ciuszek sprzed 4 lat… Na Galowym Koncercie II Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu można było zobaczyć takie gwiazdy jak: Mirosław Baka, Wojciech Malajkat, czy Monika Kuszyńska. Na imprezie nie mogło też zabraknąć Małgorzaty Kożuchowskiej.

Gwiazda pokazała się w długiej, zjawiskowej sukni. Bystrym obserwatorom kronik towarzyskich nie umknął jednak fakt, że… aktorka ten sam strój miała na sobie podczas koncertu „500 razy M jak miłość” w maju 2007 roku!

Małgorzata Kożuchowska nigdy wcześniej nie zaliczyła podobnej wpadki. O jej kreacjach zawsze mówiło się z najwyższym uznaniem, a ona sama zawsze była nazywana wyrocznią mody. Wygląda jednak na to, że gwiazda lubi mieć wielką garderobę i przechowywać w niej wszystkie stroje. Panująca równo 4 lata temu moda na suknie maksi wróciła, więc by być na topie wystarczyło… poszperać w szafie, by znaleźć odpowiednią kreację.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>