www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wielka miłość Andrzeja Grabarczyka!

Zwykle to gwiazdy kupują swoim dzieciom kosztowne prezenty. W przypadku Andrzeja Grabarczyka było odwrotnie!

Znamy go jako Jerzego z „Klanu„. Jaki prywatnie jest Andrzej Grabarczyk? Aktor najchętniej spędza czas z rodziną, ale nie rezygnuje też z realizacji swoich pasji. Grabarczyk uwielbia wędkować, a na ryby często jeździ… motorem! I to nie byle jakim, bo Harleyem- Davidsonem, ważącym ponad 300 kg! Skąd u aktora taka pasja „dużej wagi”? Ponoć miłość do ryczących silników zaszczepił w nim tata:
– Ojciec zabierał mnie do garażu i prosił o pomoc, bo sam wszystko robił przy samochodach– zdradza swoja tajemnice Andrzej Grabarczyk- Potem przyszedł czas na własny motor, jednocylindrowy, z czasów wojny. Sprzedałem go chyba już po trzech dniach, bo nie posiadał żadnych dokumentów.

Potem jeździł na emzetce, wuesce, i junaku, którego trzyma do dziś. Jednak największy sentyment aktor ma do swojego najnowszego nabytku, Fatt Boya (model marki Harley- Davidson). Serialowy Jurek dostał lśniącą maszynę w prezencie od syna, który wyłożył sporą sumę, by tylko sprawić ojcu radość. Jednak Andrzej Grabarczyk dopiero w tym roku wyruszy na swoim ryczącym motorze w daleką wyprawę:
– W wolnych chwilach jeżdżę po Mazurach, ale w te wakacje razem z synem i znajomymi planuję przejechać na motorze całą Norwegię!- opowiada szczęśliwy posiadacz supermaszyny.


Wpisz komentarz

  1. 4 maja 2012 08:23

    Anonim:

    Andrzejku pozdrawiam!!!!

Podobne posty:

/* */?>