www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wiadomo, jak usidlić Colina Farrella

Nasza Ala zwyczajnie miała szczęścia.

Szokujące ze względu na obraz braku dojrzałości, a śmieszne  z uwagi na splot wydarzeń wieści zapodał nam Super Express. Tabloid dotarł do brytyjskiej publikacji książki Emmy Forest, która opisuje w niej swój związek z Colinem Farrellem. Okazuje się, że gwiazdor w tym samym czasie próbował usidlić dwie kobiety, Emmę i nasza Alicję Bachledę-Curuś, z którą pracował na planie filmu Ondine. Emma Forest sugeruje, że metodą usidlenia Farrella, jest … urodzenie mu córki.

W gazecie czytamy obszerny wątek: Colin musiał być na zdjęciach w wiosce rybackiej w Irlandii. Odwiedzaliśmy się co jakiś czas. W jednym ze sklepików znalazł puszysty różowy płaszczyk dla dziewczynki. Taki z uszami króliczka, kapturem i małymi marchewkami z materiału w każdej kieszonce. – To będzie płaszczyk dla naszej Pearl. Będzie wyglądała w nim słodko. Chcę go dla niej kupić teraz, bo boję się, że potem już go nie będzie” – wspomina Emma. Kiedy dziennikarka nie zachodziła w ciążę, Colin postanowił ją rzucić.

„Po sześciu miesiącach po zerwaniu zaprzyjaźniony ze mną dziennikarz przesłał mi jego zdjęcia. Trzymał za rękę swoją dziewczynę będącą w ciąży” – tak Brytyjka dowiedziała się o istnieniu Alicji. Okazało się, że jej też próbował zrobić córeczkę.

A że, Alicja powiła mu synka Henry’ego, resztę już znacie.

bachleda_curus_alicja

Bachleda_Curus_Alicja

Bachleda_Curu?_Alicja

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>