www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Weronika zrobi film o agencie Tomku!

Książka Weroniki Marczuk okazała się na tyle interesująca, że na jej kanwie powstanie film! Były agent Tomek już się boi…

– Bardzo trudno jest wymyślić to, co się wydarzyło – mówi Weronika Marczuk w wywiadzie dla „Fakt.pl”.

Gwiazda wciąż nie może się otrząsnąć po dramatycznych przeżyciach związanych za agentem Tomkiem i oskarżeniem jej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne o rzekomą korupcję przy prywatyzacji Wydawnictw Naukowo-Technicznych. Pomóc miało napisanie książki „Chcę być jak Agent” oraz udział w „Tańcu z gwiazdami”. Być może pełnię satysfakcji przyniesie Marczuk… film, który zostanie zrealizowany na podstawie jej książki!

– Projekt filmu jest złożony w jednej z telewizji – mówi. – Ale ja napisałam na razie książkę i mam współpracować tylko przy tym projekcie, o co zwrócił się do mnie reżyser i scenarzysta.

Jak na tę wiadomość zareaguje słynny agent Tomek, dziś poseł z ramienia PiS? Może być gorąco, bowiem Tomasz Kaczmarek sugerował parę miesięcy temu, aby Weronika Marczuk uważała, ponieważ wiele materiałów jej sprawy jest utajnionych. A po ich ujawnieniu prawda ma być bardzo dla niej niewygodna…

Weronika Marczuk jednak żadnych gróźb się nie boi:
– On ma jedną metodę: straszyć! – mówi. – Jeśli ktoś doniósł panu posłowi o tym, że ma to być film o nim, to jest to ogromna pomyłka. Ja doskonale wiem na co mam uważać jako twórca nie dokumentu, tylko filmu fabularnego. Jeszcze żaden twórca filmu fabularnego nie został skazany za swoją pracę!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>