www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Weronika Rosati w szpitalu!

Aktorka niedawno miała wypadek samochodowy. Za kierownicą siedział Piotr Adamczyk. Obrażenia aktorki były niewielkie, ale… pojawiły się komplikacje!


Weronika Rosati i Piotr Adamczyk utrzymywali swój związek w tajemnicy, aż do… feralnego wypadku, który wydarzył się półtora tygodnia temu w województwie lubelskim. Zakochani jechali na plan filmu, w którym gra Adamczyk. Aktor najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Obrażenia obojga wydawały się powierzchowne: Weronika z urazem kostki trafiła do lokalnego szpitala, ale wypisała się z niego na własne życzenie.

Niestety okazało się, że uraz kostki jest poważniejszy, niż sadziła gwiazda. Rosati jest pod opieką specjalistów w prywatnej warszawskiej klinice.
To nie jest zwykłe zwichnięcie, tylko poważny uraz. Weronikę czeka długa rehabilitacja – zdradza „Faktowi” znajomy aktorki.

Jak donosi „Fakt”, gwiazdę czeka długa rehabilitacja, która może potrwać nawet kilka miesięcy! W trudnych chwilach wspiera ją mama, oraz ukochany. Piotr Adamczyk nie może sobie darować, że spowodował feralny wypadek…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>