www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Weronika Rosati: „Polska jest moim domem”

Pomimo sukcesów za granicą Weronika najlepiej czuje się w swoim kraju. Zależy jej na tym, aby grać role w polskich filmach, jednak na razie nikt jej takich nie oferuje. To właśnie w Stanach udało jej się wziąć udział w ciekawych produkcjach.

„Tu jest mój dom, Polska jest moim domem. Pochodzę z Polski i moja rodzina stąd jest. Mam tu najbliższych. Nie mam zamiaru się odcinać od Polski, chociaż parę razy miałam ochotę. Rzeczywiście jest tak, że w ciągu dwóch lat ostatnich nagrałam 5 zagranicznych produkcji i 1 polską plus mały epizod u Agnieszki Holland. To jest dla mnie trochę przykre, bo to nie jest tak, że ja dostaję dużo propozycji w Polsce.  Wydaje mi się, że ludzie trochę się przekonują do mnie. Może potrzebne mi było zagrać tam i pokazać, że jestem wartościową aktorką. Tam ocenianym się jest na podstawie castingu, demo lub innej roli, nie zaś na podstawie innych rzeczy. Rzeczywiście było tak, że ja musiałam pokonywać barierę niepewności co do tego, jaką ja jestem osobą. Niestety niektóre media robiły poza moją kontrolą mi bardzo dużo złego i to bardzo zepsuło nawet widzenie ludzi ze świata filmowego. Zależy mi na tym, aby pracować w Polsce. Zrobiłam parę filmów niezależnych. Jeżeli są ludzie, którzy chcą ze mną pracować, to to jest dla mnie najważniejsze ” -wyznała „Plejadzie”.

Trochę przykry jest fakt, że tylko za granicą talent Weroniki jest doceniany. Czy naprawdę nikt w Polsce nie ma jej nic do zaoferowania? Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni i Rosati pokaże swój talent także Polakom.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>