www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Weronika Marczuk zatańczy?

Tym razem to ją będą oceniać.

Po rozstaniu z mężem Cezarym Pazurą, po aferze związanej z zatrzymaniem przez CBA i podejrzeniem uzyskania korzyści majątkowej, za pomoc w prywatyzacji jednego z wydawnictw, o Marczuk niewiele pisywano.

Pojawiały się tylko informacje o jej kolejnych metamorfozach i tym, że znalazła miłość u boku nowego partnera. Potem zapadła głucha cisza. Az do teraz, kiedy na temat Weroniki Marczuk huczy w sieci. Tym razem na temat jej domniemanego udziału (nie a aferze łapówkarskiej) w Tańcu z gwiazdami!

Kiedy okazało się, że może objąć fotel jurora w „You Can Dance” po Ani Musze (30 l.), powstał plan ściągnięcia jej z powrotem do TVN. „Taniec z gwiazdami” to dobry sposób na przypomnienie jej osoby i pokazanie w lepszym świetle – tłumaczą nam pracownicy stacji, prosząc o anonimowość – czytamy w Super Expressie.

Jeszcze nie tak dawno Weronika, jako jurorka programu (zresztą ulubiona przez fanów) You Can dance oceniała młodych tancerzy. Teraz to ona stałaby się obiektem akurat w Tańcu z gwiazdami nierzadko ostrej krytyki.

Czy zatańczy? Do pierwszego odcinka już niedługo …

Weronika Marczuk

Marczuk_Weronika

Marczuk_Weronika


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>