www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Weronika Marczuk przerywa milczenie

Była jurorka You Can Dance udzieliła pierwszego wywiadu od czasu afery CBA.

Ostatnio pojawiały się informacje o powrocie na telewizyjny ekran Weroniki Marczuk. Po tym, jak została oskarżona o uzyskanie korzyści majątkowej za „pomoc” w prywatyzacji jednego z wydawnictw zakończyła swoją pracę w jury YCD. Zniknęła z telewizji, z salonów, z gazet. Odciął się także od niej całkiem jej były mąż Cezary Pazura, który nalegał na rezygnację Weroniki z drugiego członu nazwiska „Pazura”. Gdy CBA zatrzymało Marczuk, Pazura wydał nawet specjalne oświadczenie, którym dał wyraźnie do zrozumienia, że sprawy jego byłej żony zupełnie go nie interesują. Tak był widocznie skupiony na swojej nowej rodzinie z młodszą o ponad 20 lat Edytą Zając.  A szkoda, bo przecież to Weronika wychowała i matkowała jego córce z pierwszego małżeństwa, Anastazji. Sami nie mieli wspólnych dzieci. Czyżby Pazura o tym zapomniał?

Teraz po tym, jak kulisy afery z Marczuk w tle ucichły, a Weronika przez długi czas nie pojawiała się w mediach udzieliła wywiadu dla Gali. Uderzyły nas w nim jej słowa o rozwodzie z Pazurą. Sami zobaczcie, jak Weronika go wspomina.

Najgorszą lekcją było przejście przez rozwód.  Największa moja porażka. Wszystkie ideały padły: że tak bardzo kocham, że na zawsze, że nie opuszczę aż do śmierci. Nie udało się. Wtedy najwięcej wycierpiałam…

Marczuk_Weronika_Pazura_Cezary

Marczuk_Weronika

Marczuk_Weronika

Marczuk_Weronika


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>