www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Weronika Książkiewicz: „Już się nie rozbiorę!”

Fani pięknej aktorki są niepocieszeni! Weronika Książkiewicz oświadczyła, że nie ma już zamiaru zrzucać ciuszków przed kamerą i… obiektywem aparatu!

Jej sesja w „Playboyu” była kilka lat temu sporym wydarzeniem; magazyn rozszedł się w dużym nakładzie, a popularność aktorki rosła. Mimo to Weronika Książkiewicz nie wspomina dobrze rozbieranej sesji w magazynie dla panów:

– W ogóle mi się nie podobała. Wtedy nie byłam chyba na nią gotowa, a na pewno nie potrafiłam powiedzieć, czego bym chciała, a czego na pewno nie.- mówi aktorka w wywiadzie dla „Olivii”. Dlaczego więc gwiazda zdecydowała się na udział w tym przedsięwzięciu?

– Chyba z próżności. Namawiał mnie do tego mój ówczesny facet. Ale wiem, że nigdy więcej tego nie zrobię.- oświadcza stanowczo- Teraz już nie mam ochoty na takie rzeczy. Po urodzeniu dziecka trudno mi grać sceny łóżkowe, chociaż rozumiem, że to co innego niż rozkładówka w piśmie dla panów. Ale i tak niedawno nie zgodziłam się rozebrać na planie „Komisarza Alexa”, a reżyser to zrozumiał. Może to dziwne, ale jest we mnie takie poczucie, że skoro moje ciało nosiło dziecko pod sercem, to dziś to ciało należy także do dziecka.- mówi Weronika.

Szkoda, że nie wszystkie polskie celebrytki tak szanują swoje dzieci… i ciało!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>