www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Węgrowska damą do towarzystwa? To może być skandal!

Salony rozprawiają na całego o aferze sutenerskiej w kręgach modelek i celebrytów. Ostatnio wielu poraziła plotka, że wśród pań do towarzystwa była Iwona Węgrowska!

Przypomnijmy: córka znanego polskiego muzyka została oskarżona o sutenerstwo, jej matce zarzucono nakłanianie modelek do świadczenia usług seksualnych biznesmenom. Okazuje się, że krąg pań zamieszanych w ten proceder stale się powiększa. I to o nazwiska z pierwszych stron tabloidów!

„Super Express” odkrył, że także i znana piosenkarka Iwona Węgrowska miała świadczyć usługi seksualne bogatym biznesmenom podczas zagranicznych wyjazdów, do których namówiła ją niejaka Emilia P.

„Zimą 2007/2008 roku nakłoniła, a następnie ułatwiła Iwonie Węgrowskiej uprawianie prostytucji w ten sposób, iż zaproponowała i zorganizowała jej wyjazd do Courchevel we Francji celem świadczenia usług seksualnych za pieniądze” – informuje dziennik powołując się na zapiski prokuratury.

Podobno na jednym „rozrywkowym” wypadzie się nie skończyło! Iwona miała podobno wyjechać na drugi wyjazd tego typu w kwietniu 2008 roku, tym razem do Barcelony.

Sama Iwona Węgrowska w rozmowie z dziennikiem potwierdziła, że wyjechała do Francji. „Przyznaję, iż jako znana piosenkarka w czasie, kiedy nagrałam piosenki, które stały się hitami, dostałam propozycję wzięcia udziału w imprezie we Francji. Wyjazd ten zaproponowała mi koleżanka ze szkolnych lat Greta L. (był to jedyny wyjazd tego typu, w którym wzięłam udział), więc dlaczego miała odmówić?” – oświadcza. „Poza tym kilka lat temu byłam już w tej sprawie na policji i wyjaśniałam wtedy całą sytuację i fałszywe pomówienia. Ponadto zaznaczyłam podczas przesłuchania, że wzięłam pieniądze, które pokryły koszty związane z moim udziałem w tym wydarzeniu.” – dodaje.

Kto tu kłamie, kto mówi prawdę? Jak myślicie?


Wpisz komentarz

  1. 22 stycznia 2013 09:51

    aaaaaaa:

    Dupy dała za darmo, a kasę wzięła za „fatygę”.

  2. 28 stycznia 2013 09:10

    waldeg:

    tjaaaaa, jak patrze na załączone zdjęcia, to na 100% była we Francji w celach turystycznych i tylko w celach turystycznych, buchachachacha

Podobne posty:

/* */?>