www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Warsztaty kulinarne z Małgorzatą Kożuchowską

11 kwietnia w restauracji „L’enfant terrible” w Warszawie odbyły się warsztaty kulinarne dla podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Wydarzenie miało miejsce podczas spotkania z Ambasadorką Fundacji – Małgorzatą Kożuchowską w ramach projektu „Kolacja Marzeń”. Warsztaty poprowadził szef kuchni – Michał Bryś.

foto: mwmedia

 

„Kolacja Marzeń” była akcją, podczas której 21 kolacji ze znanymi osobistościami z naszego kraju – zostało wystawionych na portalu aukcyjnym charytatywni.allegro.pl. Zwycięzca danej aukcji miał zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby której licytację wygrał, spełniając przy tym nie tylko swoje marzenie, ale i kolejne marzenia naszych podopiecznych. Licytujący płacił tylko i wyłącznie za aukcję – sama kolacja była gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Lista gwiazd była imponująca, między innymi projekt wsparli: Marcin Gortat, Agnieszka Więdłocha, Barbara Kurdej – Szatan, Dorota Wellman czy Edyta Olszówka. Wszystkie pieniądze z licytacji zostały przeznaczone na spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Jedną z tych kolacji – z Panią Małgorzatą Kożuchowską – kupił właściciel restauracji „L’enfant terrible” Pan Piotr Pawiński, w której owa kolacja miała się odbyć. Mimo, iż zapłacił za nią kilka tysięcy złotych postanowił ofiarować ją marzycielom Fundacji Mam Marzenie, aby mogli spotkać się i spędzić miło czas z Panią Małgorzatą. Aby to spotkanie urozmaicić, zorganizował ponadto warsztaty kulinarne z szefem kuchni – Panem Michałem Brysiem. To właśnie niezwykłe spotkanie miało miejsce 11 kwietnia. Na spotkanie z gwiazdą zostali zaproszeni podopieczni, dla których zorganizowany był projekt „Kolacja marzeń” – jak i Ci, którzy na stałe zagościli w sercach i w życiu Fundacji.

„Fundacja spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Od 11 lat wolontariusze Fundacji ofiarowują swój wolny czas, aby przerwać okres smutku spowodowanego chorobą i wnieść w życie dzieci i ich rodzin chwile radości oraz dać siły do dalszej walki. Taką terapeutyczną moc ma spełnianie najskrytszych pragnień. Naszych podopiecznych nazywamy Marzycielami. Wierzymy, że „Kolacja Marzeń” pomoże nam zdobyć niezbędne środki na spełnianie wielu dziecięcych marzeń.”


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>