www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wampir z twarzą Colina Farrella – video

Wampir o imieniu Jerry? Tak, do tego z twarzą Colina Farrella!


„Jerry? Co to za imię dla wampira?” – dziwi się nastolatek Charley Brewster (Anton Yelchin), gdy dowiaduje się o prawdziwej tożsamości swego sympatycznego sąsiada. A jednak! W nowej wersji klasycznego horroru z 1985 r. – „Postrach nocy”, tym, który zagrozi całej okolicy, jest Colin Farrell („Niepokonani”, „Londyński bulwar”).

Aktor jest tak wielkim fanem oryginalnego filmu, że oglądał go przynajmniej 12 razy! Nie było więc trudno namówić go do objęcia tej roli.

Na planie spotkała się prawdziwie międzynarodowa ekipa. Farrell pochodzi z Irlandii, reżyser Craig Gillespie oraz grająca matkę Charleya Toni Collette („Mała miss”, „Był sobie chłopiec”) są Australijczykami, występująca w roli Amy Imogen Poots („Centurion”) urodziła się w Anglii, David Tennant („Harry Potter i Czara Ognia”, serial „Doktor Who”), który wcielił się w eksperta od wampirów Petera Vincenta jest Szkotem, a młody aktor Anton Yelchin przyszedł na świat w Rosji. Efekt ich pracy zobaczymy na ekranach naszych kin już 2 września – i będzie się czego bać…!

aka

„Postrach nocy” w kinach od 2 września!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>