www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Waligórska w „Na dobre i na złe”

Magdalena Waligórska otrzymała propozycję od twórców serialu „Na dobre i na złe”. Spodobała się, dlatego też będzie grać w co najmniej kilku odcinkach.

Magdalenę Waligórską znamy przede wszystkim z roli Wioletki w „Ranczu”. Występowała w „Pierwszej miłości”, „Plebanii”, „Ojcu Mateuszu”. Zagrała w kilku filmach, m.in. „Ile waży koń trojański?” J. Machulskiego. Wyjątkowo ciepła i skromna, zyskała wielką sympatię widzów. Wkrótce zobaczymy ją w „Na dobre i na złe”, gdzie zagości na dłużej…

Nie oglądała wcześniej seriali. Właściwie to przez trzynaście lat nie miała nawet telewizora. Niedawno przekonała ją do telewizji promocyjna oferta na pakiet razem z internetem. Kiedy po raz pierwszy zasiadła w swoim domu przed ekranem, pokazywano właśnie „Na dobre i na złe”.
– To był pierwszy serial, jaki widziałam. Pamiętam go sprzed lat. Zaskoczyło mnie, że ciągle trzyma poziom. To rzadkie – powiedziała aktorka. Rola będzie dla niej dużym wyzwaniem. Nie tylko dlatego, że jako dziecko panicznie bała się krwi, a na widok własnej mdlała. Zaczyna się podobno bardzo burzliwie. Jej bohaterkę już od początku czeka sporo konfliktów.

Nie chciała jeszcze zdradzić zbyt wielu szczegółów. Zagra osobę z personelu medycznego. Cały czas ma zdjęcia, a dołączenie do zespołu to dla niej bardzo ciekawe doświadczenie. Spotkała wielu dawnych znajomych, do których należy reżyser Kordian Piwowarski.

– Na planie zaczynam czuć się jak w domu. Między mną a Kasią Dąbrowską nawiązała się nić sympatii. Poznałyśmy się rok wcześniej podczas współpracy przy konkursie „Zaczarowanej Piosenki”, organizowanym przez Fundację Anny Dymnej – oceniła gwiazda.

Kiedyś wydawało jej się, że nie mogłaby iść na medycynę. Dziś pasjonuje się zgłębianiem zagadek ludzkiego ciała. Ostatnio z przyjemnością przeczytała kilka książek o budowie mózgu i mechanizmach powstawania nowotworów.

Nie uważa, że w polskich realiach szpital z Leśnej Góry to utopia. Wszystkim niedowiarkom może powiedzieć, że leżała już w podobnym. Niestety, prywatnym…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>