www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wakacje Anny Jurksztowic

Anna Jurksztowicz, mimo że podróżuje po całym świecie wakacje lubi spędzać w Warszawie. Miasto jest wtedy puste i można wiele rzeczy załatwić. W tym czasie też ma dużo koncertów i wiele jeździ po Polsce. Dzięki temu może sobie zrobić kilkudniowy urlop.

Nie dawno udało jej się wpaść do rodziny na  Dolnym Śląsku – do malowniczej wsi Pławna, gdzie spędziła dzieciństwo. Lubi tam wracać ze względów sentymentalnych. Poza tym może odpocząć i zrelaksować na łonie natury, ale nie braknie tam i prawdziwych artystów. Jest ich nawet kilku, a jedno popołudnie spędziła z miejscowym malarzem światowego formatu Dariuszem Milińskim prowadzącym w Pławnej galerie sztuki. Czyżby pobierała lekcje malowania? Czas pokaże.

Obecnie wokalistka  przygotowuje się do koncertów. W Kielcach zaśpiewa swój recital, Natomiast w Filharmonii Szczecińskiej, 28 sierpnia  wystąpi u boku swojego męża – Krzesimira Dębskiego.  Wezmą udział w koncercie z muzyką do filmów powstałych według prozy Henryka Sienkiewicza, bo w tym roku przypada Rok  Sienkiewiczowski:170. rocznica urodzin oraz 100. rocznica śmierci pierwszego Polaka który został uhonorowany Nagrodą Nobla w dziedzinie literatury.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>