www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„W przyszłości chcę mieć dzieci” – twierdzi Aleksandra Kwaśniewska

Celebrytka widzi siebie w roli mamy. Nie wie jeszcze, kiedy nadejdzie odpowiedni moment, wie jednak, że na pewno chce mieć dzieci.

Obecnie jest w stałym związku, jednak nie czuje potrzeby zamążpójścia. Ślub? „Nie mam specjalnej potrzeby przypieczętowania przynależności do kogoś… Bardzo lubię dzieci. Cieszę się, że w dzisiejszych czasach dostrzegamy ich potencjał. Nikt już nie wyznaje zasady „dzieci i ryby głosu nie mają”, a nawet jeśli, to wstydzi się przyznać. Dla mnie ich mądrość jest niezaprzeczalna. Mam sporo kontaktu z dziećmi. Zdarza mi się prowadzić dla nich zajęcia i mam też wiele „dzieciatych” koleżanek. Póki co, tam przelewam swój instynkt macierzyński, ale nie wyobrażam sobie, żeby miało mnie to nigdy osobiście nie dotyczyć. Nie myślę o sobie w kategoriach tykającego zegara. Nie lubię być niewolnicą. Ani posiadania dziecka, ani zamążpójścia, ani kariery czy pieniędzy. Nie cierpię konwenansów” – mówi w rozmowie z „Galą”.

Ola dodała także, że bardzo nie lubi być nazywana celebrytką. Zdaje sobie sprawę, że w Polsce słowo to ma negatywne znaczenie. Nie widzi nic złego w tym, że od czasu do czasu pojawi się na pokazie mody, jednak przeraża ją ciągła obecność fotoreporterów i ocenianie jej osoby.

Czy zobaczymy ją jeszcze w telewizji, czy może od teraz będzie sławna jedynie dzięki wywiadom?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>