www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

W Polsce panuje zazdrość!

„W Polsce wszechobecna jest zazdrość”– zdradza Anja Rubik. Modelka ostro krytykuje swój kraj.

Rzadko tutaj bywa, bo najlepiej czuje się w Nowym Jorku. W Polsce nie wszyscy życzą jej dobrze.

„Dominuje myślenie, że jeśli ktoś odniósł sukces, trzeba go ściągnąć w dół, do własnego poziomu, zamiast zainspirować się jego dokonaniami. Do tego dochodzi narzekanie, które wysysa z ludzi energię, oraz wymyślanie całej litanii przeszkód, które nie istnieją. Polacy często zabijają projekt, zanim ruszy. (…) W Polsce denerwuje mnie ciągłe uważanie na ego innych, obsesyjne przywiązanie do tego, czyj jest pomysł, uważanie, by kogoś przypadkiem nie obrazić. W świecie mody – wśród stylistów, projektantów, fotografów czy agentów – to niestety norma”- wyznaje w rozmowie z „Newsweek.pl”.

Obecnie zmuszona jest do dłuższego pobytu w Polsce z powodu udziału w programie „Top Model”. W drugiej edycji będzie pojawiać się częściej. Podkreśla, że bierze udział w programie, aby „był tam koś, kto reprezentuje prawdziwy świat mody”.

Na postawie tej wypowiedzi można się domyślić, co Anja myśli o „karierze” Joanny Krupy. Trzeba przyznać, że w porównaniu do Anji Asia jest nikim w show biznesie. Która z nich zdobędzie więcej fanów?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>